LAJMI I FUNDIT:
Lady Gaga

Lady Gaga

292 Artikuj

Princi Harry, Oprah Winfrey dhe Lady Gaga ndajnë eksperiencën e tyre rreth shëndetit mendor në dokumentarin “The Me You Can’t See”

Princi Harry, Oprah Winfrey dhe Lady Gaga ndajnë eksperiencën e tyre rreth shëndetit mendor në dokumentarin “The Me You Can’t See”

Yjet
Në lidhje me rastin – familja e Lady Gagas të lumtur për rikthimin e qenve dhe për arrestimin e pesë personave

Në lidhje me rastin – familja e Lady Gagas të lumtur për rikthimin e qenve dhe për arrestimin e pesë personave

Yjet
Arrestohen pesë persona për vjedhjen e qenve të Lady Gagas

Arrestohen pesë persona për vjedhjen e qenve të Lady Gagas

Yjet
Lady Gaga fotografohet derisa pauzon gjatë xhirimeve të filmit “House Of Gucci”

Lady Gaga fotografohet derisa pauzon gjatë xhirimeve të filmit “House Of Gucci”

TV / Film
Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Modë
Evolucioni i stilit të Lady Gaga, nga një fustan mishi te Versace

Evolucioni i stilit të Lady Gaga, nga një fustan mishi te Versace

Modë
Lady Gaga zbulon befasinë e partnerit për ditëlindjen e 35-të teksa ndodhen larg njëri-tjetrit: Mezi po pres të bashkohem me ty dhe me qentë tanë

Lady Gaga zbulon befasinë e partnerit për ditëlindjen e 35-të teksa ndodhen larg njëri-tjetrit: Mezi po pres të bashkohem me ty dhe me qentë tanë

Yjet
Lista e fituesve të çmimeve në “Grammy Awards 2021”

Lista e fituesve të çmimeve në “Grammy Awards 2021”

Muzikë
Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

Yjet
Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

Yjet
Pasi iu vodhën qentë, Lagy Gaga vjen me një reagim prekës

Pasi iu vodhën qentë, Lagy Gaga vjen me një reagim prekës

Yjet
Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë shpërblim për personin që i gjen dy qentë e saj, që u vodhën pas një sulmi ndaj punëtorit të saj

Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë shpërblim për personin që i gjen dy qentë e saj, që u vodhën pas një sulmi ndaj punëtorit të saj

Yjet
Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet
Lady Gaga vazhdon romancën me Michael Polansky, publikon një imazh duke shkëmbyer puthje me të nga inaugurimi i Biden

Lady Gaga vazhdon romancën me Michael Polansky, publikon një imazh duke shkëmbyer puthje me të nga inaugurimi i Biden

Yjet
Veshja e Lady Gagas në inaugurimin e Biden krahasohet me “Hunger Games”

Veshja e Lady Gagas në inaugurimin e Biden krahasohet me “Hunger Games”

Yjet
Lady Gaga interpreton himnin kombëtar në inaugurimin e Joe Biden

Lady Gaga interpreton himnin kombëtar në inaugurimin e Joe Biden

Yjet
Lady Gaga dhe Jennifer Lopez do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jennifer Lopez do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden

Yjet
Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Modë
Lady Gaga risjell kreacionin e Elizabeth Hurley nga vitet e nëntëdhjeta

Lady Gaga risjell kreacionin e Elizabeth Hurley nga vitet e nëntëdhjeta

Yjet
Lady Gaga vjen me ngjyrë të re flokësh

Lady Gaga vjen me ngjyrë të re flokësh

Flokë dhe stil
Lady Gaga me poza provokuese, shfaqet topless në fotosesionin e ri

Lady Gaga me poza provokuese, shfaqet topless në fotosesionin e ri

Yjet
Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Muzikë
Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Estetikë
BTS me katër çmime në MTV EMA, ndërsa Lady Gaga fiton si “Artistja më e mirë e vitit”

BTS me katër çmime në MTV EMA, ndërsa Lady Gaga fiton si “Artistja më e mirë e vitit”

Muzikë