LAJMI I FUNDIT:

Laborator

18 Artikuj

Laboratori i Toksikologjisë në IML, DAK: Pas aplikimit kanë tërhequr kërkesën për akreditim

Laboratori i Toksikologjisë në IML, DAK: Pas aplikimit kanë tërhequr kërkesën për akreditim

Elfije Boletini
Laboratori i toksikologjisë në IML që 17 vjet pa akreditim, Haliti: Jemi në përgatitje të procesit për të vazhduar në qershor

Laboratori i toksikologjisë në IML që 17 vjet pa akreditim, Haliti: Jemi në përgatitje të procesit për të vazhduar në qershor

Elfije Boletini
Laboratori i drogës në Shkodër, shkon në 26 numri i të arrestuarve – babë e bir shisnin kanabis nëpër qytet

Laboratori i drogës në Shkodër, shkon në 26 numri i të arrestuarve – babë e bir shisnin kanabis nëpër qytet

Shqipëri
Brenda laboratorit të toksikologjisë të Institutit të Mjekësisë Ligjore – aty ku ende nuk kryhen analizat kuantitave të drogave dhe barnave

Brenda laboratorit të toksikologjisë të Institutit të Mjekësisë Ligjore – aty ku ende nuk kryhen analizat kuantitave të drogave dhe barnave

Elfije Boletini
Policia zbulon laborator për prodhim të narkotikëve në Mramor të Prishtinës, ndalohet një i dyshuar

Policia zbulon laborator për prodhim të narkotikëve në Mramor të Prishtinës, ndalohet një i dyshuar

Kronika e Zezë
Ish-kreu i inteligjencës britanike tha se coronavirusi doli nga një laborator në Wuhan

Ish-kreu i inteligjencës britanike tha se coronavirusi doli nga një laborator në Wuhan

Nga Bota
Eksperti i vaksinave thotë se coronavirusi është përshtatur në mënyrë unike për të infektuar njerëzit

Eksperti i vaksinave thotë se coronavirusi është përshtatur në mënyrë unike për të infektuar njerëzit

Nga Bota
Eksperti kinez: Kina nuk e tha kurrë të vërtetën, ne kërcënohemi seriozisht nga një valë e re infeksioni

Eksperti kinez: Kina nuk e tha kurrë të vërtetën, ne kërcënohemi seriozisht nga një valë e re infeksioni

Nga Bota
A e krijoi njeriu coronavirusin në laborator?!

A e krijoi njeriu coronavirusin në laborator?!

Nga Bota
Pompeo: SHBA ka prova të mëdha se COVID-19 erdhi nga një laborator kinez

Pompeo: SHBA ka prova të mëdha se COVID-19 erdhi nga një laborator kinez

Nga Bota
Aty studiohen virusët më vdekjeprurës, sa janë të sigurtë dhe kush punon në to – gjithçka që duhet të dini për laboratorët S4

Aty studiohen virusët më vdekjeprurës, sa janë të sigurtë dhe kush punon në to – gjithçka që duhet të dini për laboratorët S4

Nga Bota
Fox News: Besohet se shpërthimi i COVID-19 filloi në laboratorin në Wuhan, si pjesë e përpjekjeve të Kinës për të garuar me SHBA-të

Fox News: Besohet se shpërthimi i COVID-19 filloi në laboratorin në Wuhan, si pjesë e përpjekjeve të Kinës për të garuar me SHBA-të

Nga Bota
Shtetet e Bashkuara kishin paralajmëruar për rrezikun nga laboratorët kinezë dhe testimin e coronavirusit të tyre

Shtetet e Bashkuara kishin paralajmëruar për rrezikun nga laboratorët kinezë dhe testimin e coronavirusit të tyre

Nga Bota
Ishulli që mund ta “shfarosë” gjysmën e botës, në të gjendet laboratori që eksperimenton me viruset më vdekjeprurës

Ishulli që mund ta “shfarosë” gjysmën e botës, në të gjendet laboratori që eksperimenton me viruset më vdekjeprurës

Nga Bota
Pamje që tregojnë se si keqtrajtohen kafshët në një laborator në Gjermani, ata përdoren për eksperimente të ndryshme

Pamje që tregojnë se si keqtrajtohen kafshët në një laborator në Gjermani, ata përdoren për eksperimente të ndryshme

Interesante
Shtëpia e tmerrit në Arizona: FBI zbulon kokën e gruas mbi trupin e mashkullit

Shtëpia e tmerrit në Arizona: FBI zbulon kokën e gruas mbi trupin e mashkullit

Nga Bota
Majmunët afruan fuçinë te muri i rrethojës, për tu arratisur nga laboratori i hulumtimeve (Foto)

Majmunët afruan fuçinë te muri i rrethojës, për tu arratisur nga laboratori i hulumtimeve (Foto)

Fun Lajme
Brenda laboratorit të vetëm që merret me krimet ndaj botës së egër (Foto)

Brenda laboratorit të vetëm që merret me krimet ndaj botës së egër (Foto)

Interesante