LAJMI I FUNDIT:

La Liga 2

42 Artikuj

Girona e interesuar për portierin Arijanet Muric

Girona e interesuar për portierin Arijanet Muric

La Liga
Klubi spanjoll, Fuenlabrada konfirmon 28 infektime me COVID-19

Klubi spanjoll, Fuenlabrada konfirmon 28 infektime me COVID-19

La Liga
Real Madridi e mbyll sezonin me barazim dhe dërgon Leganes në La Liga 2

Real Madridi e mbyll sezonin me barazim dhe dërgon Leganes në La Liga 2

La Liga
Sadiku shënon përsëri me Malagan, vetëm dy gola larg rekordit historik të klubit

Sadiku shënon përsëri me Malagan, vetëm dy gola larg rekordit historik të klubit

La Liga
Sadiku nuk e harron zakonin, shënon golin e 11-të në La Liga 2

Sadiku nuk e harron zakonin, shënon golin e 11-të në La Liga 2

Ligat tjera
Ka pesë klube të Ligës Premier në Londër, por 12-vjeçari londinez Dylan Murray ka zgjedhur të jetë tifoz i Malagas

Ka pesë klube të Ligës Premier në Londër, por 12-vjeçari londinez Dylan Murray ka zgjedhur të jetë tifoz i Malagas

La Liga
La Liga vlerëson 700 milionë euro humbje nëse sezoni përfundon tani shkaku i coronavirusit

La Liga vlerëson 700 milionë euro humbje nëse sezoni përfundon tani shkaku i coronavirusit

La Liga
U suspendua nga takimi dy herë brenda tre minutash në kaosin e shkaktuar nga VAR – ndeshja në ligën spanjolle pushton internetin

U suspendua nga takimi dy herë brenda tre minutash në kaosin e shkaktuar nga VAR – ndeshja në ligën spanjolle pushton internetin

La Liga
Manaj flet si lojtar i Barcelonës: Jam në klubin më të madh në botë

Manaj flet si lojtar i Barcelonës: Jam në klubin më të madh në botë

La Liga
Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore

Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore

La Liga
Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

La Liga
Rey Manaj shënon gol të bukur ndaj Tenerifes

Rey Manaj shënon gol të bukur ndaj Tenerifes

Ligat tjera
Ky është Raul si trajner: Uniform, rregulla, disiplinë dhe punë e palodhur

Ky është Raul si trajner: Uniform, rregulla, disiplinë dhe punë e palodhur

Ndërkombëtare
Barcelona ka fituar 11.2 milionë euro më shumë se Real Madridi nga të drejtat televizive

Barcelona ka fituar 11.2 milionë euro më shumë se Real Madridi nga të drejtat televizive

La Liga
Armando Sadiku shënon dy gola për t’ia dhënë fitoren Malagas

Armando Sadiku shënon dy gola për t’ia dhënë fitoren Malagas

Ligat tjera
Zyrtare: Guti bëhet trajner i Almerias

Zyrtare: Guti bëhet trajner i Almerias

Ndërkombëtare
Sadiku shënon gol të bukur me kokë nga jashtë zonës

Sadiku shënon gol të bukur me kokë nga jashtë zonës

Ndërkombëtare
Manaj shënon dhe ia siguron pikët e plota Albacetes

Manaj shënon dhe ia siguron pikët e plota Albacetes

Ligat tjera