LAJMI I FUNDIT:
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe

1960 Artikuj

Hakimi: Mbappe e meriton ta fitojë Topin e Artë para Messit dhe Haalandit

Hakimi: Mbappe e meriton ta fitojë Topin e Artë para Messit dhe Haalandit

Liga e Kampionëve
Enrique tregon për herë të parë kush është futbollisti më i mirë në botë, çuditërisht e harron Messin

Enrique tregon për herë të parë kush është futbollisti më i mirë në botë, çuditërisht e harron Messin

Ligue 1
PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

Liga e Kampionëve
Mbappe arrin marrëveshje të re me PSG-në, ky është një lajm i mirë edhe për Real Madridin

Mbappe arrin marrëveshje të re me PSG-në, ky është një lajm i mirë edhe për Real Madridin

Ligue 1
Mbappe barazoi rekordin e madh të Ronaldos dhe Messit pas golit të fundit me PSG-në

Mbappe barazoi rekordin e madh të Ronaldos dhe Messit pas golit të fundit me PSG-në

Ligue 1
Terem Moffi enigmë e pazgjidhur për PSG, shënon dy gola dhe asiston në një tjetër në fitoren e Nice

Terem Moffi enigmë e pazgjidhur për PSG, shënon dy gola dhe asiston në një tjetër në fitoren e Nice

Ligue 1
Dramë mes Kylian Mbappes dhe Neymar: Dyshja kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale

Dramë mes Kylian Mbappes dhe Neymar: Dyshja kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale

Ligue 1
FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

Ndërkombëtare
PSG synon pesë lojtarë të Real Madridit si ‘hakmarrje’ për Kylian Mbappe

PSG synon pesë lojtarë të Real Madridit si ‘hakmarrje’ për Kylian Mbappe

Ligue 1
Real Madridi tashmë ka vendosur për “planin B” nëse Mbappe vendos të qëndrojë te PSG

Real Madridi tashmë ka vendosur për “planin B” nëse Mbappe vendos të qëndrojë te PSG

Ndërkombëtare
Mbappe ka hequr dorë nga 80 milionë euro vetëm për t’u larguar nga PSG?

Mbappe ka hequr dorë nga 80 milionë euro vetëm për t’u larguar nga PSG?

Ligue 1
Griezmann lumtur që Mbappe qëndroi te PSG

Griezmann lumtur që Mbappe qëndroi te PSG

Ndërkombëtare
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Al Khelaifi qetësohet me Mbappen: Futbollist dhe njeri i jashtëzakonshëm

Al Khelaifi qetësohet me Mbappen: Futbollist dhe njeri i jashtëzakonshëm

Ligue 1
Reagimi i Mbappes për debutimin e sensacionit italian te PSG

Reagimi i Mbappes për debutimin e sensacionit italian te PSG

Ligue 1
Tjetër vit, lëvizje e njëjtë nga Mbappe – francezi duket se po e përdor Real Madridin për qëllimet e tij te PSG

Tjetër vit, lëvizje e njëjtë nga Mbappe – francezi duket se po e përdor Real Madridin për qëllimet e tij te PSG

Ligue 1
Real Madridi ka filluar të marr anë nga Haaland, për arsye të vrazhdësisë së Mbappes

Real Madridi ka filluar të marr anë nga Haaland, për arsye të vrazhdësisë së Mbappes

La Liga
Zhvillime të reja për të ardhmen e Mbappes – PSG i kërkon rinovimin, Real Madridi i vendos kushte

Zhvillime të reja për të ardhmen e Mbappes – PSG i kërkon rinovimin, Real Madridi i vendos kushte

La Liga
Real Madridi afër nënshkrimit të Mbappes pas ofertës befasuese

Real Madridi afër nënshkrimit të Mbappes pas ofertës befasuese

La Liga
“Telenovela Mbappe” po përfundon: Raportohet se francezi në ditët e ardhshme e konfirmon të ardhmen

“Telenovela Mbappe” po përfundon: Raportohet se francezi në ditët e ardhshme e konfirmon të ardhmen

Ligue 1
Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Ligue 1
De Bruyne këshillon Mbappen të transferohet te Real Madridi

De Bruyne këshillon Mbappen të transferohet te Real Madridi

Ndërkombëtare
A do t’i bashkohet Mbappe, Real Madridit këtë verë pavarësisht deklaratës së Ancelottit?

A do t’i bashkohet Mbappe, Real Madridit këtë verë pavarësisht deklaratës së Ancelottit?

La Liga
Mbappe refuzoi një ofertë të re rinovimi nga Paris Saint-Germain

Mbappe refuzoi një ofertë të re rinovimi nga Paris Saint-Germain

Ligue 1