LAJMI I FUNDIT:

Kupa e Botës për Klube

109 Artikuj

Chelsea në finale të Kupës së Botës për Klube, triumfon ndaj Al Hilal

Chelsea në finale të Kupës së Botës për Klube, triumfon ndaj Al Hilal

Ndërkombëtare
Çfarë është ‘pozita jashtë loje gjysmë e automatizuar’ – FIFA sjell teknologjinë e re që do të ndryshojë gjithçka

Çfarë është ‘pozita jashtë loje gjysmë e automatizuar’ – FIFA sjell teknologjinë e re që do të ndryshojë gjithçka

Ndërkombëtare
Digjitalizohet edhe më shumë futbolli: Chelsea do bëhet skuadra e parë që teston robotin për pozitën jashtë loje

Digjitalizohet edhe më shumë futbolli: Chelsea do bëhet skuadra e parë që teston robotin për pozitën jashtë loje

Premier League
Mësohen kundërshtarët potencialë të Chelseat në Kupën e Botës për Klube

Mësohen kundërshtarët potencialë të Chelseat në Kupën e Botës për Klube

Ndërkombëtare
Dani Alves ngriti lartë trofeun e 44-të në karrierë

Dani Alves ngriti lartë trofeun e 44-të në karrierë

Ndërkombëtare
Barcelona kujton 35 trofetë e fituar të Messit me një fotografi të vetme

Barcelona kujton 35 trofetë e fituar të Messit me një fotografi të vetme

La Liga
Barcelona e 2009 kundër Bayern Munich 2020, fituesit  e gjashtë trofeve brenda një sezoni: Beteja e madhe se kush është më i fortë

Barcelona e 2009 kundër Bayern Munich 2020, fituesit e gjashtë trofeve brenda një sezoni: Beteja e madhe se kush është më i fortë

Liga e Kampionëve
Thomas Muller mungoi në finalen e Kupës së Botës për Klube shkaku i infektimit me coronavirus

Thomas Muller mungoi në finalen e Kupës së Botës për Klube shkaku i infektimit me coronavirus

Bundesliga
Robert Lewandowski, MVP i Kupës së Botës për Klube

Robert Lewandowski, MVP i Kupës së Botës për Klube

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-0 Tigres: Pavard e Guzman më të mirët

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-0 Tigres: Pavard e Guzman më të mirët

Ligat tjera
Bayern Munich kampion i botës për klube, mposht në finale Tigresin

Bayern Munich kampion i botës për klube, mposht në finale Tigresin

Ligat tjera
Finalja e Kupës së Botës për klube: Bayern Munich – Tigres, formacionet zyrtare

Finalja e Kupës së Botës për klube: Bayern Munich – Tigres, formacionet zyrtare

Ligat tjera
Bayern Munich kërkon trofeun e radhës, Hansi Flick thotë se janë gati për ndeshjen ndaj Tigres

Bayern Munich kërkon trofeun e radhës, Hansi Flick thotë se janë gati për ndeshjen ndaj Tigres

Bundesliga
Vdekja e ish-të dashurës, Boateng largohet nga ekipi i Bayernit para finales në KBK

Vdekja e ish-të dashurës, Boateng largohet nga ekipi i Bayernit para finales në KBK

Ndërkombëtare
Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Ligat tjera
Kupa e Botës për klube do të pësojë ndryshime, do të bëhet me 24 klube pjesëmarrëse

Kupa e Botës për klube do të pësojë ndryshime, do të bëhet me 24 klube pjesëmarrëse

Ligat tjera
Zyrtare: FIFA lëvizë Kupën e Botës për Klube nga dhjetori për në shkurt të vitit 2021

Zyrtare: FIFA lëvizë Kupën e Botës për Klube nga dhjetori për në shkurt të vitit 2021

Ndërkombëtare
Ronaldo: Juventusi po punon për të pushtuar Italinë, Evropën dhe botën

Ronaldo: Juventusi po punon për të pushtuar Italinë, Evropën dhe botën

Serie A
Dhjetë ekipet që Lionel Messi nuk iu ka shënuar kurrë gjatë karrierës së tij

Dhjetë ekipet që Lionel Messi nuk iu ka shënuar kurrë gjatë karrierës së tij

Ndërkombëtare
Ringritja e Liverpoolit nën drejtimin e Jurgen Klopp

Ringritja e Liverpoolit nën drejtimin e Jurgen Klopp

Ndërkombëtare
Zidane zhvillon ndeshjen e 200-të si trajner i Realit, statistikat fantastike të francezit

Zidane zhvillon ndeshjen e 200-të si trajner i Realit, statistikat fantastike të francezit

Ndërkombëtare
Dhjetë rekordet e mëdha të Lionel Messit që çuditërisht askush nuk flet rreth tyre

Dhjetë rekordet e mëdha të Lionel Messit që çuditërisht askush nuk flet rreth tyre

Ndërkombëtare
Eto’o flet për pranimin e ofertës nga Interi, bindjen nga Materazzi, mesazhet nga Mourinho e Moratti dhe tregon se do të vdes si një ‘Interist’

Eto’o flet për pranimin e ofertës nga Interi, bindjen nga Materazzi, mesazhet nga Mourinho e Moratti dhe tregon se do të vdes si një ‘Interist’

Serie A
Marcelo bën histori te Real Madridi: 500 ndeshje me Mbretërit

Marcelo bën histori te Real Madridi: 500 ndeshje me Mbretërit

La Liga