LAJMI I FUNDIT:

Kung Fu

15 Artikuj

Rita Ora do të jetë një nga zërat e filmit të ri të animuar “Kung Fu Panda: The Dragon Night”

Rita Ora do të jetë një nga zërat e filmit të ri të animuar “Kung Fu Panda: The Dragon Night”

TV / Film
Talenti i 9 vjeçares “thyen” rrjetin

Talenti i 9 vjeçares “thyen” rrjetin

Interesante
Lëvizjet e sinkronizuara të mijëra studentëve që ushtrojnë Kung Fu, pamje të filmuara nga ajri (Video)

Lëvizjet e sinkronizuara të mijëra studentëve që ushtrojnë Kung Fu, pamje të filmuara nga ajri (Video)

Interesante
Shaolinët e vegjël që po habitin të gjithë me aftësitë luftarake (Video)

Shaolinët e vegjël që po habitin të gjithë me aftësitë luftarake (Video)

Interesante
“Mjeshtër i Kung Fusë”, 3-vjeçari zgjohet në 5 të mëngjesit për të ushtruar – shpreson të bëhet Shaolin (Video)

“Mjeshtër i Kung Fusë”, 3-vjeçari zgjohet në 5 të mëngjesit për të ushtruar – shpreson të bëhet Shaolin (Video)

Interesante
Brenda fshatit kinez, ku 8 mijë banorët janë ekspertë të Kung Fusë dhe arteve tjera marciale (Foto/Video)

Brenda fshatit kinez, ku 8 mijë banorët janë ekspertë të Kung Fusë dhe arteve tjera marciale (Foto/Video)

Nga Bota
Shokohet opinioni në Angli, shfaqet në internet videoja e të riut që në stilin Kung Fu nokauton bashkëmoshatarin (Video, +18)

Shokohet opinioni në Angli, shfaqet në internet videoja e të riut që në stilin Kung Fu nokauton bashkëmoshatarin (Video, +18)

Nga Bota
Luftëtari i MMA-së nokauton 6 herë “mjeshtrin” e Kung Fusë (Video)

Luftëtari i MMA-së nokauton 6 herë “mjeshtrin” e Kung Fusë (Video)

Interesante
Burgosja trevjeçare, artet marciale, konvertimi në islam: Jeta dhe karriera e Wesley Snipes (Foto)

Burgosja trevjeçare, artet marciale, konvertimi në islam: Jeta dhe karriera e Wesley Snipes (Foto)

Imran Amiti
“Njeriu më organin gjenital të çeliktë”: Kur ta shikoni ku e godasin do t’iu dhemb koka (Video)

“Njeriu më organin gjenital të çeliktë”: Kur ta shikoni ku e godasin do t’iu dhemb koka (Video)

Interesante
Çifti britanik refuzojnë të paguajnë pijet që i kishin porositur, kamarierja i bën për spital duke i rrahur në stilin Kung-Fu (Foto/Video, +16)

Çifti britanik refuzojnë të paguajnë pijet që i kishin porositur, kamarierja i bën për spital duke i rrahur në stilin Kung-Fu (Foto/Video, +16)

Nga Bota
Harroni Bruce-Lee: Gjyshja 94-vjeçe që praktikon artet marciale (Video)

Harroni Bruce-Lee: Gjyshja 94-vjeçe që praktikon artet marciale (Video)

Interesante
Harroni filmat Kung Fu: Shikoni se si ky burrë godet veten në organin gjenital me një dru gjigant (Foto/Video)

Harroni filmat Kung Fu: Shikoni se si ky burrë godet veten në organin gjenital me një dru gjigant (Foto/Video)

Interesante
Gazetari pa dashje zbulon mashtrimin e karateistit (Video)

Gazetari pa dashje zbulon mashtrimin e karateistit (Video)

Dështime
Mjeshtri i Kung Fu-së mban objekte të rënda vetëm me pëllëmbën e dorës (Video)

Mjeshtri i Kung Fu-së mban objekte të rënda vetëm me pëllëmbën e dorës (Video)

Interesante