LAJMI I FUNDIT:

Kukulla

28 Artikuj

Policia ‘arrestoi’ kukullën Chucky në Meksikë

Policia ‘arrestoi’ kukullën Chucky në Meksikë

Interesante
Zhytësit e policisë kanadeze zbuluan se ‘trupi’ i raportuar në një kanal në fakt ishte një manekin

Zhytësit e policisë kanadeze zbuluan se ‘trupi’ i raportuar në një kanal në fakt ishte një manekin

Fun Lajme
Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Fun Lajme
Kukulla ‘rrëqethëse’ i bënë të qesh blerësit pasi mendojnë se ajo duket si Boris Johnson

Kukulla ‘rrëqethëse’ i bënë të qesh blerësit pasi mendojnë se ajo duket si Boris Johnson

Fun Lajme
E blenë kukullën 119 vjeçare, familja amerikane refuzon ta vizitojë atë për shkak se u’a shkel syrin

E blenë kukullën 119 vjeçare, familja amerikane refuzon ta vizitojë atë për shkak se u’a shkel syrin

Fun Lajme
Gruaja e cila u martua me një kukull thotë se tani ka bërë një fëmijë me të

Gruaja e cila u martua me një kukull thotë se tani ka bërë një fëmijë me të

Interesante
Laverne Cox bën histori si Barbie e parë transgjinore e Mattel: “Mezi pres që fansat të gjejnë kukullën time në rafte”

Laverne Cox bën histori si Barbie e parë transgjinore e Mattel: “Mezi pres që fansat të gjejnë kukullën time në rafte”

Moda
Linja më e fundit e kukullave të ndryshme nga Mattel përfshin një Barbie me aparat dëgjimi

Linja më e fundit e kukullave të ndryshme nga Mattel përfshin një Barbie me aparat dëgjimi

Aksesorë
Profesoresha britanike që punoi në zhvillimin e vaksinës kundër COVID-19, nderohet me një kukull

Profesoresha britanike që punoi në zhvillimin e vaksinës kundër COVID-19, nderohet me një kukull

Evropa
Burri që u martua me lodrën thotë se ajo u ‘thye’ pak para Krishtlindjeve

Burri që u martua me lodrën thotë se ajo u ‘thye’ pak para Krishtlindjeve

Fun Lajme
Kukulla unike, gjithëpërfshirëse për fëmijët me aftësi të veçanta

Kukulla unike, gjithëpërfshirëse për fëmijët me aftësi të veçanta

Trend
E gjitha në mua është natyrale: Duket si kukull barbi e gjallë dhe thotë që kurrë nuk ka bërë operacione plastike

E gjitha në mua është natyrale: Duket si kukull barbi e gjallë dhe thotë që kurrë nuk ka bërë operacione plastike

Psikoprofil
Klouni i ‘pushtuar’ lëvizi çuditshëm mbi tavolinën e muzeut (Video)

Klouni i ‘pushtuar’ lëvizi çuditshëm mbi tavolinën e muzeut (Video)

Fun Lajme
Shqetësime të shumta me kukullën që ka të pasme ekstra të fryra (Foto)

Shqetësime të shumta me kukullën që ka të pasme ekstra të fryra (Foto)

Fun Lajme
Fëmija tmerrohet nga kukulla që i dhuruan (Video)

Fëmija tmerrohet nga kukulla që i dhuruan (Video)

Dështime
Shpenzon shumë që të duket si kukull porcelani (Video)

Shpenzon shumë që të duket si kukull porcelani (Video)

Fun Lajme
Ndryshon pamjen me anë të intervenime kirurgjike, që të duket si kukull (Foto)

Ndryshon pamjen me anë të intervenime kirurgjike, që të duket si kukull (Foto)

Fun Lajme
Gjobitet shoferja që keqpërdorte lehtësirat në rrugë për fëmijë e të moshuar (Foto)

Gjobitet shoferja që keqpërdorte lehtësirat në rrugë për fëmijë e të moshuar (Foto)

Ngjarje
Kërcënohet kreatori i kukullës së Kim Jong-un (Video)

Kërcënohet kreatori i kukullës së Kim Jong-un (Video)

Dështime
Rrëfimi rrëqethës i familjes peruane: Kukullën që e kemi në shtëpi, lëshon tinguj të çuditshëm dhe na lëndon në gjumë (Foto)

Rrëfimi rrëqethës i familjes peruane: Kukullën që e kemi në shtëpi, lëshon tinguj të çuditshëm dhe na lëndon në gjumë (Foto)

Nga Bota
Jeta e djaloshit që dëshiron të bëhet kukull (Foto)

Jeta e djaloshit që dëshiron të bëhet kukull (Foto)

Interesante
Alarmi vjen nga Gjermania: Shkatërrojeni këtë kukull, mund t’ju spiunojë!

Alarmi vjen nga Gjermania: Shkatërrojeni këtë kukull, mund t’ju spiunojë!

Interesante
Burri që jeton me shtatë kukulla – njërën prej tyre ia bëri dhuratë për seks djalit të tij për ditëlindje (Foto/Video)

Burri që jeton me shtatë kukulla – njërën prej tyre ia bëri dhuratë për seks djalit të tij për ditëlindje (Foto/Video)

Interesante
I blen vajzës një kukull, por shokohet nga ajo që zbulon më pas (Video)

I blen vajzës një kukull, por shokohet nga ajo që zbulon më pas (Video)

Dështime