LAJMI I FUNDIT:

Kujtim Shala

160 Artikuj

Musliu pas takimit me inspektorin e përgjithshëm të AKI-së: Komisioni për Siguri ka paraqitur rrezikun që do të vijmë në këtë gjendje

Musliu pas takimit me inspektorin e përgjithshëm të AKI-së: Komisioni për Siguri ka paraqitur rrezikun që do të vijmë në këtë gjendje

Siguri
​Dështon mbledhja e komisionit ku pritej të raportonte inspektori i AKI-së

​Dështon mbledhja e komisionit ku pritej të raportonte inspektori i AKI-së

Kosovë
Shala: Kushtetuesja ende nuk ka përgjigje për draft-amendamentet për vettingun

Shala: Kushtetuesja ende nuk ka përgjigje për draft-amendamentet për vettingun

Drejtësi
Shala nuk pendohet për gjuhën e përdorur ndaj Kurtit, i drejtohet Konjufcës: Ma dërgoni vërejtjen me postë

Shala nuk pendohet për gjuhën e përdorur ndaj Kurtit, i drejtohet Konjufcës: Ma dërgoni vërejtjen me postë

Kosovë
U dëgjua duke sharë në Kuvend, deputetit Shala i jepet vërejtje

U dëgjua duke sharë në Kuvend, deputetit Shala i jepet vërejtje

Kosovë
“Phuu q… tradhtarin e nanës…”, deputeti Shala dëgjohet duke sharë në Kuvend

“Phuu q… tradhtarin e nanës…”, deputeti Shala dëgjohet duke sharë në Kuvend

Kosovë
Dyshimet për atentat ndaj Abdixhikut dhe tre deputetëve, LDK: Organet përgjegjëse të zhvillojnë hetime të pavarura 

Dyshimet për atentat ndaj Abdixhikut dhe tre deputetëve, LDK: Organet përgjegjëse të zhvillojnë hetime të pavarura 

Kosovë
Shala: Edhe pse ekspertët thonë se nuk është praktikë e mirë, LDK voton pro tërheqjes së Trustit

Shala: Edhe pse ekspertët thonë se nuk është praktikë e mirë, LDK voton pro tërheqjes së Trustit

Financa
Këta janë zyrtarët e LDK-së ndaj të cilëve ishte planifikuar atentati

Këta janë zyrtarët e LDK-së ndaj të cilëve ishte planifikuar atentati

Kosovë
Shala: Planifikimi i atentatit ndaj Abdixhikut kishte motivacion politik

Shala: Planifikimi i atentatit ndaj Abdixhikut kishte motivacion politik

Politikë
Kujtim Shala: Ka pasur një plan të strukturuar për atentat ndaj Abdixhikut dhe tre deputetëve të LDK-së

Kujtim Shala: Ka pasur një plan të strukturuar për atentat ndaj Abdixhikut dhe tre deputetëve të LDK-së

Kosovë
Kalimi i Kica-Xhelilit në LDK, ndryshon përbërja e dy komisioneve parlamentare

Kalimi i Kica-Xhelilit në LDK, ndryshon përbërja e dy komisioneve parlamentare

Kosovë
Konjufca sërish abstenoi për Projektligjin për Byronë Shtetërore, tregon arsyet e këtij vendimi

Konjufca sërish abstenoi për Projektligjin për Byronë Shtetërore, tregon arsyet e këtij vendimi

Kosovë
Nga Vokrri te Hasi, vëllezërit Muriqi dhe Rrahmani – IFFHS publikon ‘formacionin e ëndrrave’ të Kosovës

Nga Vokrri te Hasi, vëllezërit Muriqi dhe Rrahmani – IFFHS publikon ‘formacionin e ëndrrave’ të Kosovës

Shkumbin Pireva
UP-ja do të kompensojë Avdullah Hotin, Hykmete Bajramin e Kujtim Shalën me 13.500 euro për pagat e papaguara

UP-ja do të kompensojë Avdullah Hotin, Hykmete Bajramin e Kujtim Shalën me 13.500 euro për pagat e papaguara

Kosovë
Dinamo Zagreb nxjerr në shitje fanellën legjendare të vitit 1990 – në atë kohë luante Kujtim Shala, ndërsa sot u prezantua nga Arijan Ademi

Dinamo Zagreb nxjerr në shitje fanellën legjendare të vitit 1990 – në atë kohë luante Kujtim Shala, ndërsa sot u prezantua nga Arijan Ademi

Ligat tjera
Shala për refuzimin e projektit të gazit: Projektet e rëndësisë strategjike nuk maten me kosto financiare

Shala për refuzimin e projektit të gazit: Projektet e rëndësisë strategjike nuk maten me kosto financiare

Kosovë
Në mes të funksionit të deputetit dhe punës në Universitet – 11 deputetët që pezulluan punën si profesor në UP

Në mes të funksionit të deputetit dhe punës në Universitet – 11 deputetët që pezulluan punën si profesor në UP

Kosovë
Hoti,  Bajrami e Shala kërkojnë nga UP-ja kompensimin e pagave të papaguara dhe të ardhurave të tjera

Hoti, Bajrami e Shala kërkojnë nga UP-ja kompensimin e pagave të papaguara dhe të ardhurave të tjera

Kosovë
Pacolli flet për letrën që e mori nga Kujtim Shala

Pacolli flet për letrën që e mori nga Kujtim Shala

Kosovë
Elegantë dhe shik, deputetët e Kuvendit të Kosovës me kujdes të shtuar në paraqitjet e tyre në seancën plenare

Elegantë dhe shik, deputetët e Kuvendit të Kosovës me kujdes të shtuar në paraqitjet e tyre në seancën plenare

Yjet
Pozitat që do t’i mbajnë Arben Gashi e Kujtim Shala

Pozitat që do t’i mbajnë Arben Gashi e Kujtim Shala

Kosovë
Kujtim Shala reagon për herë të parë pas zgjedhjeve: LDK-ja do të hapë një faqe të re

Kujtim Shala reagon për herë të parë pas zgjedhjeve: LDK-ja do të hapë një faqe të re

Kosovë
Kandidatët më të votuar të VV-së, LDK-së dhe PDK-së në Prishtinë

Kandidatët më të votuar të VV-së, LDK-së dhe PDK-së në Prishtinë

Kosovë