LAJMI I FUNDIT:

Kujdesi për flokët

19 Artikuj

Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Këshilla Estetike
Cilat janë përfitimet e përdorimit të maskës së flokëve?

Cilat janë përfitimet e përdorimit të maskës së flokëve?

Flokë dhe stil
Truku i manekines braziliane, Adriana Lima, për flokë më të shndritshëm dhe më të plotë

Truku i manekines braziliane, Adriana Lima, për flokë më të shndritshëm dhe më të plotë

Flokë dhe stil
Rutina bukurie që duhen zbatuar për të fituar vetëbesimin

Rutina bukurie që duhen zbatuar për të fituar vetëbesimin

Bukuri dhe Kujdes
Aplikoni kremin e duarve në flokë, dhe në mëngjes shikoni se çfarë do të ndodhë

Aplikoni kremin e duarve në flokë, dhe në mëngjes shikoni se çfarë do të ndodhë

Flokë dhe stil
Këshillat e floktarëve për flokë të dëmtuar: Kjo është mënyra e vetme për t’i rikuperuar nga rrënja në majë!

Këshillat e floktarëve për flokë të dëmtuar: Kjo është mënyra e vetme për t’i rikuperuar nga rrënja në majë!

Flokë dhe stil
Jennifer Aniston lanson produktin e parë nga linja e flokëve LolaVie

Jennifer Aniston lanson produktin e parë nga linja e flokëve LolaVie

Flokë dhe stil
Mbroni flokët e shëndetshëm, zgjidhni përdorimin e hekurit të nxehtë e të presës dhe bëni frizurë moderne!

Mbroni flokët e shëndetshëm, zgjidhni përdorimin e hekurit të nxehtë e të presës dhe bëni frizurë moderne!

Flokë dhe stil
Do të jetë sikur i keni bërë në një sallon floktari: Truqet për flokët me stil të përkryer!

Do të jetë sikur i keni bërë në një sallon floktari: Truqet për flokët me stil të përkryer!

Flokë dhe stil
Vaj argani: Produkti më i mirë për flokë të butë, me shkëlqim dhe të hidratuar

Vaj argani: Produkti më i mirë për flokë të butë, me shkëlqim dhe të hidratuar

Flokë dhe stil
Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Flokë dhe stil
Eksfolim i cili lufton rënien dhe ynydyrën e flokëve

Eksfolim i cili lufton rënien dhe ynydyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Jastëkët nga mëndafshi, a i japin përfitime me të vërtetë lëkurës dhe flokëve tuaj?

Jastëkët nga mëndafshi, a i japin përfitime me të vërtetë lëkurës dhe flokëve tuaj?

Estetikë
A përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse është më mirë të ndaloni

A përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse është më mirë të ndaloni

Flokë dhe stil
Këshilla që ju ndihmojnë të dukeni mahnitëse pa grim

Këshilla që ju ndihmojnë të dukeni mahnitëse pa grim

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Disa mënyra që mund të shtoni më shumë volum në flokët e hollë

Disa mënyra që mund të shtoni më shumë volum në flokët e hollë

Flokë dhe stil
Rritni shëndetin e flokëve tuaj këtë dimër me këto këshilla

Rritni shëndetin e flokëve tuaj këtë dimër me këto këshilla

Bukuri dhe Kujdes
Këshilla për flokët tuaj gjatë sezonit dimëror

Këshilla për flokët tuaj gjatë sezonit dimëror

Flokë dhe stil
Si të ruani vëllimin e flokëve gjatë ditëve të vjeshtës

Si të ruani vëllimin e flokëve gjatë ditëve të vjeshtës

Këshilla Estetike