LAJMI I FUNDIT:

Kryeministri i Kosovës

40 Artikuj

Hasani: Ushtruesi i detyrës së presidentit s’mund të mandatojë kryeministrin për formimin e qeverisë

Hasani: Ushtruesi i detyrës së presidentit s’mund të mandatojë kryeministrin për formimin e qeverisë

Kosovë
Hoti: Masat e reja antiCovid-19 të premten, u dakorduam për pakon e re të rimëkëmbjes

Hoti: Masat e reja antiCovid-19 të premten, u dakorduam për pakon e re të rimëkëmbjes

Kosovë
Hoti takohet me Sekretarin e Shtetit të Vatikanit, flasin për liberalizimin e vizave dhe procesin e dialogut

Hoti takohet me Sekretarin e Shtetit të Vatikanit, flasin për liberalizimin e vizave dhe procesin e dialogut

Kosovë
Kryeministri Hoti: Vokrri mbetet legjendë edhe për brezat që vijnë

Kryeministri Hoti: Vokrri mbetet legjendë edhe për brezat që vijnë

Kosovë
Zbulohet buceta e legjendës Fadil Vokrri

Zbulohet buceta e legjendës Fadil Vokrri

Kosovë
Kurti bisedoi me fëmijë në nder të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve

Kurti bisedoi me fëmijë në nder të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve

Kosovë
Kurti thotë se është kërcënuar nga “Garda Vullnetare Shqiptare”

Kurti thotë se është kërcënuar nga “Garda Vullnetare Shqiptare”

Kosovë
Kurti vizitoi shkollën fillore “Emin Duraku” në Prizren e cila po ofron mësim online

Kurti vizitoi shkollën fillore “Emin Duraku” në Prizren e cila po ofron mësim online

Kosovë
Kurti vizitoi fermën e familjes Abazi, në fshatin Keqekollë të Prishtinës

Kurti vizitoi fermën e familjes Abazi, në fshatin Keqekollë të Prishtinës

Kosovë
Kurti: Vetëvendosje është dyfishuar, i mundim të gjitha partitë të bëhen bashkë

Kurti: Vetëvendosje është dyfishuar, i mundim të gjitha partitë të bëhen bashkë

Kosovë
Aktivitetet që do të mbahen në shënimin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Aktivitetet që do të mbahen në shënimin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Kosovë
Ish i burgosuri në burgun e Pozharevcit, flet për konferencën e Kurtit: Çdo gjë ishte spontane, mund të tregojnë vetëm ata që ishin prezentë

Ish i burgosuri në burgun e Pozharevcit, flet për konferencën e Kurtit: Çdo gjë ishte spontane, mund të tregojnë vetëm ata që ishin prezentë

Kosovë
Zyra e Kryeministrit dënon vrasjen në Gjilan

Zyra e Kryeministrit dënon vrasjen në Gjilan

Kosovë
LDK: Koalicioni PAN përgjegjës për gjendjen në shëndetësi

LDK: Koalicioni PAN përgjegjës për gjendjen në shëndetësi

Kosovë
KMLDNJ: Mogerini kërkon kokën e Haradinajt përmes presidentit Thaçi

KMLDNJ: Mogerini kërkon kokën e Haradinajt përmes presidentit Thaçi

Kosovë
Haradinaj: Ata që po e kundërshtojnë platformën e bisedimeve, hallin e kanë te emrat

Haradinaj: Ata që po e kundërshtojnë platformën e bisedimeve, hallin e kanë te emrat

Kosovë