LAJMI I FUNDIT:

Kristi Aliaj

78 Artikuj

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Yjet
Kristi Aliaj – finalisti i katërt i Big Brother VIP Albania

Kristi Aliaj – finalisti i katërt i Big Brother VIP Albania

Yjet
Kristi Aliaj në BBVA: Po bëhem gati për fitore

Kristi Aliaj në BBVA: Po bëhem gati për fitore

Yjet
Dea dhe Kristi: Luizi nuk e fiton Big Brother VIP Albania 2

Dea dhe Kristi: Luizi nuk e fiton Big Brother VIP Albania 2

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Yjet
Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Yjet
Kristi gjuan me shuplakë në të pasme Jorin në shtëpinë e BBVA

Kristi gjuan me shuplakë në të pasme Jorin në shtëpinë e BBVA

Yjet
Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Yjet
“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

Yjet
“Qeveria e Big Brother” – Kristi e cilëson dhunë fizike veprimin e Efit pasi e gjuajti me vezë në kokë

“Qeveria e Big Brother” – Kristi e cilëson dhunë fizike veprimin e Efit pasi e gjuajti me vezë në kokë

Yjet
Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Yjet
Luizi thotë se ndihet i rrezikuar nga Kristi dhe Deamishel për çmimin e BBVA: Ata të dy i kam frikë që mund të ma marrin Big Brotherin

Luizi thotë se ndihet i rrezikuar nga Kristi dhe Deamishel për çmimin e BBVA: Ata të dy i kam frikë që mund të ma marrin Big Brotherin

Yjet
“Njeri pa karakter, pa identitet” – Kristi i ashpër në debatin me Efin

“Njeri pa karakter, pa identitet” – Kristi i ashpër në debatin me Efin

Yjet
Efi: Dikush duhet të zërë vendin e Oltës

Efi: Dikush duhet të zërë vendin e Oltës

Yjet
“Një njeri që vetëm ofendon dhe mashtron” – diskutohet debati i ashpër i Kristit dhe Luizit në spektakël

“Një njeri që vetëm ofendon dhe mashtron” – diskutohet debati i ashpër i Kristit dhe Luizit në spektakël

Yjet
Kristi i ashpër ndaj Luizit: Je pa karakter, interesaxhiu më i frikshëm

Kristi i ashpër ndaj Luizit: Je pa karakter, interesaxhiu më i frikshëm

Yjet
Në një diskutim me Kristin, Luizi: Nuk ka shanse të më thuash zvarranik jashtë shtëpisë

Në një diskutim me Kristin, Luizi: Nuk ka shanse të më thuash zvarranik jashtë shtëpisë

Yjet
“Ish-krushqit” Robert Aliaj dhe Sabianin përplasen në transmetim direkt përmes një telefonate: Nuk e di çfarë halli ke ti

“Ish-krushqit” Robert Aliaj dhe Sabianin përplasen në transmetim direkt përmes një telefonate: Nuk e di çfarë halli ke ti

Yjet
Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Yjet
E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim

E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim

Yjet
“Skuth”, “I pabesë” – Kristi i zhgënjyer nga Luizi teksa debatojnë sërish për nominimin

“Skuth”, “I pabesë” – Kristi i zhgënjyer nga Luizi teksa debatojnë sërish për nominimin

Yjet
“Nuk ke asnjë element si nënë”, vazhdon përplasja mes Kristit dhe Oltës në spektakël

“Nuk ke asnjë element si nënë”, vazhdon përplasja mes Kristit dhe Oltës në spektakël

Yjet
Kristi dhe Deamishel i drejtohen Luizit: Do të jetë turp ta fitosh ti, je më i dobëti këtu

Kristi dhe Deamishel i drejtohen Luizit: Do të jetë turp ta fitosh ti, je më i dobëti këtu

Yjet
Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

Yjet