LAJMI I FUNDIT:
Kristen Stewart

Kristen Stewart

72 Artikuj

Bashkohen Kristen Stewart dhe Robert Pattinson

Bashkohen Kristen Stewart dhe Robert Pattinson

Yjet
Kristen Stewart heq takat dhe ecën zbathur në tapetin e kuq të Kanës

Kristen Stewart heq takat dhe ecën zbathur në tapetin e kuq të Kanës

Yjet
10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

Flokë dhe stil
Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

TV / Film
Marrëdhëniet më skandaloze në Hollywood

Marrëdhëniet më skandaloze në Hollywood

Yjet
Pesëmbëdhjetë fëmijët e famshëm që ndryshuan përtej njohjes gjatë karrierës së tyre (Foto)

Pesëmbëdhjetë fëmijët e famshëm që ndryshuan përtej njohjes gjatë karrierës së tyre (Foto)

Yjet
Sa kanë ndryshuar aktorët e “The Twilight Saga” pas nëntë viteve? (Foto)

Sa kanë ndryshuar aktorët e “The Twilight Saga” pas nëntë viteve? (Foto)

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)

Yjet
Të famshmit kur ishin fëmijë (Foto)

Të famshmit kur ishin fëmijë (Foto)

Yjet
Kristen Stewart: Dua të provoj gjithçka, nuk dua ta kufizoj seksualitetin tim (Foto)

Kristen Stewart: Dua të provoj gjithçka, nuk dua ta kufizoj seksualitetin tim (Foto)

Po Flitet
Çka po ndodhë me këmbët e aktores hollivudiane (Foto)

Çka po ndodhë me këmbët e aktores hollivudiane (Foto)

Yjet
Njihuni me “binjaken” e Justin Bieber (Foto)

Njihuni me “binjaken” e Justin Bieber (Foto)

Yjet
Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit Personal Shopper

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit Personal Shopper

Yjet
Kristen Stewart shkëmben puthje me ‘engjëllin’ e Victoria Secret’s (Foto)

Kristen Stewart shkëmben puthje me ‘engjëllin’ e Victoria Secret’s (Foto)

Yjet
Maxim ia dha epitetin e më të bukurës, tash është bërë pjesë e kalendarit të Love (Foto)

Maxim ia dha epitetin e më të bukurës, tash është bërë pjesë e kalendarit të Love (Foto)

Yjet
Kjo është e dashura e Kristen Stewart (Foto)

Kjo është e dashura e Kristen Stewart (Foto)

Yjet
Kristen Stewart në klipin e Rolling Stones (Video)

Kristen Stewart në klipin e Rolling Stones (Video)

Muzikë
Kristen Stewart puthje pasionante me të dashurën (Foto)

Kristen Stewart puthje pasionante me të dashurën (Foto)

Yjet
Kristen Stewart në lidhje me ish të dashurën e Cara Delevingne

Kristen Stewart në lidhje me ish të dashurën e Cara Delevingne

Po Flitet
Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

Yjet
Modelet më të veçanta të flokëve në ‘Met Gala’

Modelet më të veçanta të flokëve në ‘Met Gala’

Moda
E komplikuar: E dashura lesbike e aktores, dikur ka qenë në lidhje me ish-të dashurin e saj

E komplikuar: E dashura lesbike e aktores, dikur ka qenë në lidhje me ish-të dashurin e saj

Po Flitet
Kristen Stewart vazhdon pushimet me të dashurën lesbike (Foto)

Kristen Stewart vazhdon pushimet me të dashurën lesbike (Foto)

Po Flitet
Aktorja hollivudiane kapet duke u puthur me një femër (Foto)

Aktorja hollivudiane kapet duke u puthur me një femër (Foto)

Po Flitet