LAJMI I FUNDIT:
Kristen Stewart

Kristen Stewart

72 Artikuj

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Nga Leonardo DiCaprio e deri te George Clooney: 12 të famshmit zemërgjerë që nuk u ndikuan nga paraja dhe fama

Nga Leonardo DiCaprio e deri te George Clooney: 12 të famshmit zemërgjerë që nuk u ndikuan nga paraja dhe fama

Yjet
Njëzet aktorët fëmijë që tashmë janë rritur dhe transformimi i tyre

Njëzet aktorët fëmijë që tashmë janë rritur dhe transformimi i tyre

Yjet
Të famshmet që nuk ‘fshehin” veshët e mëdhenj

Të famshmet që nuk ‘fshehin” veshët e mëdhenj

Estetikë
Dhjetë femrat e famshme që guxuan të rruajnë kokën e tyre dhe të shfaqen si tullace

Dhjetë femrat e famshme që guxuan të rruajnë kokën e tyre dhe të shfaqen si tullace

Yjet
Ish – e dashura e përkrah Robert Pattinsonin në rolin e ri si Batman: Ai është personi i vetëm që mund të luajë atë pjesë

Ish – e dashura e përkrah Robert Pattinsonin në rolin e ri si Batman: Ai është personi i vetëm që mund të luajë atë pjesë

Yjet
Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Yjet
Kristen Stewart: Që kur dola hapur me të dashurën, nuk kam marrë më rol të ri

Kristen Stewart: Që kur dola hapur me të dashurën, nuk kam marrë më rol të ri

Yjet
Publikohet traileri i ri i filmit “Underwater”, Kristen Stewart lufton me krijesat në thellësinë e oqeanit

Publikohet traileri i ri i filmit “Underwater”, Kristen Stewart lufton me krijesat në thellësinë e oqeanit

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që vuajtën nga ankthi dhe depresioni dhe folën hapur për problemet e tyre mendore

Pesëmbëdhjetë të famshmit që vuajtën nga ankthi dhe depresioni dhe folën hapur për problemet e tyre mendore

Yjet
Kristen Stewart konfirmon ribashkimin me Stella Maxwell

Kristen Stewart konfirmon ribashkimin me Stella Maxwell

Po Flitet
Paraqitja e re e shkurtër e “Charlie’s Angels”

Paraqitja e re e shkurtër e “Charlie’s Angels”

TV / Film
Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht

Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet
Kristen Stewart me vetulla “të padukshme”: Tendencë e guximshme e aktores hollivudiane

Kristen Stewart me vetulla “të padukshme”: Tendencë e guximshme e aktores hollivudiane

Moda
Kristen Stewart vjen në rolin e të riut homoseksual në dramën biografike të JT Leroy

Kristen Stewart vjen në rolin e të riut homoseksual në dramën biografike të JT Leroy

TV / Film
Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Yjet
Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Yjet
Tre personat e suksesshëm që nuk bëjnë ushtrime fizike

Tre personat e suksesshëm që nuk bëjnë ushtrime fizike

Aktivitete sportive
Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

TV / Film
Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Yjet
Dhjetë të famshmit më të urryer në Hollywood

Dhjetë të famshmit më të urryer në Hollywood

Yjet