LAJMI I FUNDIT:
Kris Jenner

Kris Jenner

129 Artikuj

U diagnostikua me kancer, Kris Jenner njofton mes lotësh se do të heqë vezoret

U diagnostikua me kancer, Kris Jenner njofton mes lotësh se do të heqë vezoret

Yjet
Kris Jenner në lot pas testeve mjekësore: “Më gjetën një tumor të vogël”

Kris Jenner në lot pas testeve mjekësore: “Më gjetën një tumor të vogël”

Psikoprofil
Kris Jenner zbulon se është diagnostikuar me tumor

Kris Jenner zbulon se është diagnostikuar me tumor

Yjet
“Fustani i ëndrrave të mia” – Kendall Jenner ndan fotografi mahnitëse nga festa e Pashkëve

“Fustani i ëndrrave të mia” – Kendall Jenner ndan fotografi mahnitëse nga festa e Pashkëve

Yjet
Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Yjet
Kim Kardashian shfaq linjat e saj mahnitëse me një fustan elegant, gjatë Javës së Modës në Paris

Kim Kardashian shfaq linjat e saj mahnitëse me një fustan elegant, gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Kendall Jenner është 28-vjeçe: Familja e saj e famshme hyn në Instagram për t’ia i uruar ditëlindjen

Kendall Jenner është 28-vjeçe: Familja e saj e famshme hyn në Instagram për t’ia i uruar ditëlindjen

Yjet
Kris Jenner e pranon se e kishte tradhtuar bashkëshortin e saj të ndjerë, Robert Kardashain

Kris Jenner e pranon se e kishte tradhtuar bashkëshortin e saj të ndjerë, Robert Kardashain

Yjet
Femrat e njohura që luftojnë me psoriazën – një gjendje kronike autoimune

Femrat e njohura që luftojnë me psoriazën – një gjendje kronike autoimune

Shëndetësi Lajme
Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike

Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike

Bukuri dhe Kujdes
Caitlyn Jenner flet për skandalin e Kim Kardashian me Ray J, tregon nëse ishte e përfshirë në publikimin e kasetës seksuale të ish-çiftit

Caitlyn Jenner flet për skandalin e Kim Kardashian me Ray J, tregon nëse ishte e përfshirë në publikimin e kasetës seksuale të ish-çiftit

Yjet
Caitlyn Jenner tregon se nuk flet më me ish-bashkëshorten Kris Jenner

Caitlyn Jenner tregon se nuk flet më me ish-bashkëshorten Kris Jenner

Yjet
Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Vazhdojnë tensionet mes motrave Kardashian, Kourtney e quan Kimin shtrigë dhe i thotë se e urren

Vazhdojnë tensionet mes motrave Kardashian, Kourtney e quan Kimin shtrigë dhe i thotë se e urren

Po Flitet
Kim Kardashian merr vëmendje me veshjen unike prej argjendi, teksa shijon koncertin e Beyonces në Los Angeles

Kim Kardashian merr vëmendje me veshjen unike prej argjendi, teksa shijon koncertin e Beyonces në Los Angeles

Yjet
Kris Jenner publikon fotografi duke u puthur me të dashurin 25 vite më të ri

Kris Jenner publikon fotografi duke u puthur me të dashurin 25 vite më të ri

Yjet


mob5