LAJMI I FUNDIT:
Kostas Manolas

Kostas Manolas

133 Artikuj

Info

Konstantinos Manolas, është mbrojtës grek i lindur më 14 qershor të vitit 1991.

Juventusi e ka paguar klauzolën e Manolasit te Roma

Juventusi e ka paguar klauzolën e Manolasit te Roma

Serie A
Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

La Liga
United futet në garë për Kostas Manolas

United futet në garë për Kostas Manolas

Premier League
Manchester United vihen seriozisht pas Kostas Manolas

Manchester United vihen seriozisht pas Kostas Manolas

Premier League
Sampdoria 0-1 Roma: Notat e lojtarëve, dëshpëron Pellegrini

Sampdoria 0-1 Roma: Notat e lojtarëve, dëshpëron Pellegrini

Serie A
Varane drejt largimit nga Reali, Manolas mund të jetë zëvendësuesi i francezit

Varane drejt largimit nga Reali, Manolas mund të jetë zëvendësuesi i francezit

Serie A
Juventusi synon rinovimin e mbrojtjes, tre emra të njohur në listën e Zonjës së Vjetër

Juventusi synon rinovimin e mbrojtjes, tre emra të njohur në listën e Zonjës së Vjetër

Serie A
Bayerni rivalizon skuadrat angleze për Manolasin

Bayerni rivalizon skuadrat angleze për Manolasin

Serie A
Manolas pritet të jetë i gatshëm ndaj Lazios

Manolas pritet të jetë i gatshëm ndaj Lazios

Serie A
Roma dëshiron të rinovojë me Manolas në mënyrë që të rritë klauzolën e largimit

Roma dëshiron të rinovojë me Manolas në mënyrë që të rritë klauzolën e largimit

Serie A
Unitedi nuk i ndahet Manolasit

Unitedi nuk i ndahet Manolasit

Premier League
United dorëzohet për Koulibalyn, bëhet gati ta paguajë klauzolën e Manolasit

United dorëzohet për Koulibalyn, bëhet gati ta paguajë klauzolën e Manolasit

Serie A
Manolas në radarin e Unitedit

Manolas në radarin e Unitedit

Serie A
Real Madridi kishte dërguar vëzhgues për t’i parë nga afër Icardin dhe Manolasin

Real Madridi kishte dërguar vëzhgues për t’i parë nga afër Icardin dhe Manolasin

La Liga
Manolas lëndohet në nyje

Manolas lëndohet në nyje

Serie A
Juventus dhe Bayern Munich vihen pas Kostas Manolasit

Juventus dhe Bayern Munich vihen pas Kostas Manolasit

Serie A
Juventusi me plan për t’ia rrëmbyer Romës mbrojtësin Manolas

Juventusi me plan për t’ia rrëmbyer Romës mbrojtësin Manolas

Serie A
Bologna 2-0 Roma: Nota e Xhemailit dhe të tjerëve

Bologna 2-0 Roma: Nota e Xhemailit dhe të tjerëve

Serie A
Roma provokon Barcelonën, duke iu drejtuar Real Madridit: Presim duartrokitje për Manolasin në Bernabeu

Roma provokon Barcelonën, duke iu drejtuar Real Madridit: Presim duartrokitje për Manolasin në Bernabeu

Liga e Kampionëve
Monchi: Manolas dhe Pellegrini mbeten lojtarë të Romës

Monchi: Manolas dhe Pellegrini mbeten lojtarë të Romës

Serie A
Manolas i ofrohet Realit, por greku nuk është në listën e dëshirave të Los Blancos

Manolas i ofrohet Realit, por greku nuk është në listën e dëshirave të Los Blancos

Serie A
Manolas: E kemi ndaluar Messin, tani radhën e ka Salah

Manolas: E kemi ndaluar Messin, tani radhën e ka Salah

Liga e Kampionëve
UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve – dominon Roma, asnjë lojtarë i Realit dhe Barçës

UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve – dominon Roma, asnjë lojtarë i Realit dhe Barçës

Liga e Kampionëve
Manolas: Roma besoi në kualifikim

Manolas: Roma besoi në kualifikim

Liga e Kampionëve