LAJMI I FUNDIT:

Korçë

173 Artikuj

Moti i pazakontë dëmton frutikulturën në Korçë, fermerët në qiell të hapur

Moti i pazakontë dëmton frutikulturën në Korçë, fermerët në qiell të hapur

Shqipëri
Hidhet nga kati i pestë, humb jetën 85-vjeçari në Korçë

Hidhet nga kati i pestë, humb jetën 85-vjeçari në Korçë

Shqipëri
Shpërthim me granatë në një banesë në Bulgarec të Korçës

Shpërthim me granatë në një banesë në Bulgarec të Korçës

Shqipëri
Përplasi për vdekje këmbësorin në Korçë, arrestohet shoferi 33-vjeçarit

Përplasi për vdekje këmbësorin në Korçë, arrestohet shoferi 33-vjeçarit

Shqipëri
Korçarët vijojnë traditën, festojnë me zjarre largimin e dimrit dhe ditën e verës

Korçarët vijojnë traditën, festojnë me zjarre largimin e dimrit dhe ditën e verës

Shqipëri
Mjegulla e dendur mbulon Korçën, probleme në qarkullim

Mjegulla e dendur mbulon Korçën, probleme në qarkullim

Shqipëri
Kapet me 13 emigrantë të paligjshëm të ngjeshur njëri pas tjetrit në automjet, arrestohet 33-vjeçari i dehur në Korçë

Kapet me 13 emigrantë të paligjshëm të ngjeshur njëri pas tjetrit në automjet, arrestohet 33-vjeçari i dehur në Korçë

Shqipëri
Zbardhet ngjarja e rëndë në Korçë, babai dyshohet se vrau me çekiç djalin

Zbardhet ngjarja e rëndë në Korçë, babai dyshohet se vrau me çekiç djalin

Shqipëri
Tërmet me magnitudë 3.2 i shkallës Rihter në Korçë

Tërmet me magnitudë 3.2 i shkallës Rihter në Korçë

Shqipëri
Vodhën kishën e fshatit në Pustec, arrestohen tre persona

Vodhën kishën e fshatit në Pustec, arrestohen tre persona

Shqipëri
Djegia e Kuranit trazon botën, Myftiu i Korçës: Ku digjen libra, nesër digjen njerëz

Djegia e Kuranit trazon botën, Myftiu i Korçës: Ku digjen libra, nesër digjen njerëz

Shqipëri
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Korçë, 40-vjeçari pëson djegie në trup

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Korçë, 40-vjeçari pëson djegie në trup

Shqipëri
Trashësia e dëborës në Panarit të Korçës arriti një metër

Trashësia e dëborës në Panarit të Korçës arriti një metër

Shqipëri
Era e fortë shkul çatinë e një ndërtese në Korçë, shpëtojnë mrekullisht disa persona

Era e fortë shkul çatinë e një ndërtese në Korçë, shpëtojnë mrekullisht disa persona

Shqipëri
Mori ryshfet deri në 90 mijë euro për të ndikuar në tendera, lihet në burg 39-vjeçarja nga Korça

Mori ryshfet deri në 90 mijë euro për të ndikuar në tendera, lihet në burg 39-vjeçarja nga Korça

Shqipëri
Kapen 58 kg kanabis në Qafë Thanë, arrestohen tre persona

Kapen 58 kg kanabis në Qafë Thanë, arrestohen tre persona

Shqipëri
Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen katër persona

Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen katër persona

Shqipëri
Dyshohet se ka marrë ryshfet për të ndikuar në tendera, arrestohet 39-vjeçarja në Korçë

Dyshohet se ka marrë ryshfet për të ndikuar në tendera, arrestohet 39-vjeçarja në Korçë

Shqipëri
Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Shqipëri
Aksident i rëndë në Korçë, automjeti bie nga ura, ndërron jetë shoferi

Aksident i rëndë në Korçë, automjeti bie nga ura, ndërron jetë shoferi

Shqipëri
U kap duke transportuar 13 emigrantë, pranga 44-vjeçarit dhe dy bashkëpunëtorëve në Korçë

U kap duke transportuar 13 emigrantë, pranga 44-vjeçarit dhe dy bashkëpunëtorëve në Korçë

Shqipëri
Gjendet i vdekur 75-vjeçari në Korçë, dyshohet se humbi jetën nga asfiksia

Gjendet i vdekur 75-vjeçari në Korçë, dyshohet se humbi jetën nga asfiksia

Shqipëri
Mbi 200 vende të lira pune në Korçë, të rinjtë duan të largohen nga Shqipëria

Mbi 200 vende të lira pune në Korçë, të rinjtë duan të largohen nga Shqipëria

Shqipëri
Aksident në Korçë, plagoset 27-vjeçari, humbi kontrollin e automjetit

Aksident në Korçë, plagoset 27-vjeçari, humbi kontrollin e automjetit

Shqipëri