LAJMI I FUNDIT:

Kopshti

77 Artikuj

Si ta përgatisni kopshtin për dimër

Si ta përgatisni kopshtin për dimër

Kopshtaria
3-vjeçares dyshohet se iu thye këmba nga dhuna në një kopsht në Tiranë, qytetarët organizojnë protestë

3-vjeçares dyshohet se iu thye këmba nga dhuna në një kopsht në Tiranë, qytetarët organizojnë protestë

Shqipëri
Përdorni uthull alkoolike për të nxitur mbirjen më të shpejtë të farës – ja se si

Përdorni uthull alkoolike për të nxitur mbirjen më të shpejtë të farës – ja se si

Kopshtaria
Eliminoni barin e padëshiruar përgjithmonë nga kopshti, por që lulet të mbeten të padëmtuara

Eliminoni barin e padëshiruar përgjithmonë nga kopshti, por që lulet të mbeten të padëmtuara

Lule
Ndërtoni kopshtin nga blloqe betoni

Ndërtoni kopshtin nga blloqe betoni

Kopshtaria
Vera në ballkon dhe kopsht

Vera në ballkon dhe kopsht

Kopshtaria
Hiqni qafe barërat e këqija të kopshtit me uthull të bardhë

Hiqni qafe barërat e këqija të kopshtit me uthull të bardhë

Kopshtaria
Nëse dëshironi të hiqni qafe kërmijtë në kopsht, bëni kafe për ta

Nëse dëshironi të hiqni qafe kërmijtë në kopsht, bëni kafe për ta

Kopshtaria
Ide të tilla të mira për të rregulluar kopshtin duke përdorur goma të zakonshme – nga kolltukët deri te vazot e luleve

Ide të tilla të mira për të rregulluar kopshtin duke përdorur goma të zakonshme – nga kolltukët deri te vazot e luleve

Kopshtaria
Kjo enigmë i ka 6 dallime, por a mund t’i gjeni që të gjitha?

Kjo enigmë i ka 6 dallime, por a mund t’i gjeni që të gjitha?

Interesante
Ishte duke pushuar në kopshtin e tij – amerikani befasohet nga ariu i zi

Ishte duke pushuar në kopshtin e tij – amerikani befasohet nga ariu i zi

Fun Lajme
Gruaja amerikane futet me veturën e saj në një kopsht – përfundon brenda plazhit

Gruaja amerikane futet me veturën e saj në një kopsht – përfundon brenda plazhit

Auto Fun
Si ta zgjidhni setin e përkryer për kopsht nga asortimenti i JYSK

Si ta zgjidhni setin e përkryer për kopsht nga asortimenti i JYSK

Marketing
Kopshti i gjelbër vjeshtor

Kopshti i gjelbër vjeshtor

Kopshtaria
Gjykata Administrative e Tiranës rrëzon kërkesën e ‘Turgut Ozal’ kundër mbylljes

Gjykata Administrative e Tiranës rrëzon kërkesën e ‘Turgut Ozal’ kundër mbylljes

Shqipëri
Ky është kopshti që kurrë nuk ujitet: Asnjë pikë ujë tashmë 22 vjet!

Ky është kopshti që kurrë nuk ujitet: Asnjë pikë ujë tashmë 22 vjet!

Kopshtaria
Dhjetë rastet kur njerëzit bënë një ndryshim drastik në kopshtet e tyre

Dhjetë rastet kur njerëzit bënë një ndryshim drastik në kopshtet e tyre

Interesante
Ide tepër të bukura për të rregulluar kopshtin: Si të bëni dhomën e qëndrimit ditor në kopshtin tuaj

Ide tepër të bukura për të rregulluar kopshtin: Si të bëni dhomën e qëndrimit ditor në kopshtin tuaj

Kopshtaria
Gabime të mëdha që po e bëjnë kopshtin tuaj të duket i lirë dhe çfarë të bëni që ta rregulloni

Gabime të mëdha që po e bëjnë kopshtin tuaj të duket i lirë dhe çfarë të bëni që ta rregulloni

Kopshtaria
Zyra e shtëpisë në kopsht pa investime të mëdha

Zyra e shtëpisë në kopsht pa investime të mëdha

Shtëpi të bukura
Kur kopshtari bëhet artist!

Kur kopshtari bëhet artist!

Interesante
Kjo shtëpi në Angli është ‘gëlltitur’ nga bimët – fqinjët në ‘telashe’, por thonë se është një njeri i mirë ai që jeton aty

Kjo shtëpi në Angli është ‘gëlltitur’ nga bimët – fqinjët në ‘telashe’, por thonë se është një njeri i mirë ai që jeton aty

Interesante
Pak frymëzim: 20 ide kreative se si të organizoni një kënd zogjsh në kopsht ose në ballkon

Pak frymëzim: 20 ide kreative se si të organizoni një kënd zogjsh në kopsht ose në ballkon

Bëje vet
Hidhjani një sy kopshtit magjik urban: një hapësirë origjinale dhe krijuese që duket si në një përrallë

Hidhjani një sy kopshtit magjik urban: një hapësirë origjinale dhe krijuese që duket si në një përrallë

Kopshtaria