LAJMI I FUNDIT:

Konventa e PDK

27 Artikuj

Çitaku: Gratë e vajzat e reja që po i bashkohen PDK-së do të kenë mbështetjen dhe hapësirën që e meritojnë

Çitaku: Gratë e vajzat e reja që po i bashkohen PDK-së do të kenë mbështetjen dhe hapësirën që e meritojnë

Politikë
Hamza: PDK më e fuqishme pas konventës

Hamza: PDK më e fuqishme pas konventës

Politikë
Musliu paralajmëron kandidatura tjera për kryetar të PDK-së

Musliu paralajmëron kandidatura tjera për kryetar të PDK-së

Kosovë
Memli Krasniqi shpall kandidaturën për kreun e PDK-së

Memli Krasniqi shpall kandidaturën për kreun e PDK-së

Kosovë
Një javë para zgjedhjes së kryetarit të ri të PDK-së, ende nuk është shpallur asnjë kandidaturë

Një javë para zgjedhjes së kryetarit të ri të PDK-së, ende nuk është shpallur asnjë kandidaturë

Jehona Hulaj
Heshtje në PDK, nuk flasin kandidatët e përmendur për kryetar të këtij subjekti

Heshtje në PDK, nuk flasin kandidatët e përmendur për kryetar të këtij subjekti

Jehona Hulaj
PDK: Kandidatët që garojnë për kryetar të partisë duhet të shpallin kandidaturën deri në dy ditë para mbajtjes së Konventës

PDK: Kandidatët që garojnë për kryetar të partisë duhet të shpallin kandidaturën deri në dy ditë para mbajtjes së Konventës

Kosovë
Më 3 korrik Konventa për zgjedhjen e kryetarit të ri të PDK-së

Më 3 korrik Konventa për zgjedhjen e kryetarit të ri të PDK-së

Kosovë
Konventa e PDK-së: Veseli flet për “Dekadën e Re”

Konventa e PDK-së: Veseli flet për “Dekadën e Re”

Lajme
Konventa e PDK-së, sinjal se zgjedhjet janë shumë afër

Konventa e PDK-së, sinjal se zgjedhjet janë shumë afër

Politikë
Veseli: Politikanët janë duke u krijuar probleme qytetarëve dhe vendit, por kjo sjellje politike do të marrë fund (Video)

Veseli: Politikanët janë duke u krijuar probleme qytetarëve dhe vendit, por kjo sjellje politike do të marrë fund (Video)

Politikë
PDK mban Konventën Festive (Live)

PDK mban Konventën Festive (Live)

Politikë
Hoxhaj: PDK-ja fituese e zgjedhjeve, kurdo që mbahen ato

Hoxhaj: PDK-ja fituese e zgjedhjeve, kurdo që mbahen ato

Politikë
Veseli: Ushtria do të bëhet, miqësia me SHBA-të nuk lëkundet

Veseli: Ushtria do të bëhet, miqësia me SHBA-të nuk lëkundet

Politikë
Fillon Konventa Zgjedhore e PDK-së

Fillon Konventa Zgjedhore e PDK-së

Politikë
Xhemajli: Në Konventën e PDK-së shpërfaqet vizioni i partisë për të ardhmen

Xhemajli: Në Konventën e PDK-së shpërfaqet vizioni i partisë për të ardhmen

Politikë
Në Konventën e PDK-së pati edhe delegatë të pakënaqur (Video)

Në Konventën e PDK-së pati edhe delegatë të pakënaqur (Video)

Kosovë
Veseli: Mos ju dorëzoni dëshpërimit, mos u largoni nga atdheu

Veseli: Mos ju dorëzoni dëshpërimit, mos u largoni nga atdheu

Kosovë
Kjo ishte befasia që iu bë Kadri Veselit në fillim të Konventës (Foto)

Kjo ishte befasia që iu bë Kadri Veselit në fillim të Konventës (Foto)

Kosovë
Veseli: Nuk e kemi fituar luftën që sot të humbim paqen

Veseli: Nuk e kemi fituar luftën që sot të humbim paqen

Kosovë
Veseli: Mos e harroni, rrënjët e PDK-së janë në luftën e UÇK-së

Veseli: Mos e harroni, rrënjët e PDK-së janë në luftën e UÇK-së

Kosovë
Krasniqi: PDK, nga dje edhe më e fortë

Krasniqi: PDK, nga dje edhe më e fortë

Kosovë
Drejtpërdrejt nga Konventa e PDK-së (Video)

Drejtpërdrejt nga Konventa e PDK-së (Video)

Kosovë
Krejt çfarë ndodhi sot në Konventën e PDK-së që e zgjodhi Kadri Veselin për kryetar (Video)

Krejt çfarë ndodhi sot në Konventën e PDK-së që e zgjodhi Kadri Veselin për kryetar (Video)

Kosovë