LAJMI I FUNDIT:

Komuna e Mitrovicës

290 Artikuj

Hamza flet për opsionet e mundshme për koalicionin qeverisës në Mitrovicë

Hamza flet për opsionet e mundshme për koalicionin qeverisës në Mitrovicë

Politikë
Bahtiri pranon rezultatin e zgjedhjeve: E kam telefonuar Hamzën dhe i urova fitoren

Bahtiri pranon rezultatin e zgjedhjeve: E kam telefonuar Hamzën dhe i urova fitoren

Kosovë
Tre kandidatët që pritet të fitojnë pa balotazh

Tre kandidatët që pritet të fitojnë pa balotazh

Kosovë
Dalja në votime e qytetarëve në shtatë komuna deri në orën 11:00, prin Prishtina me daljen më të lartë

Dalja në votime e qytetarëve në shtatë komuna deri në orën 11:00, prin Prishtina me daljen më të lartë

Jehona Hulaj
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Mitrovicës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Mitrovicës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Bahtiri: LVV-ja do të fitojë 15 komuna në zgjedhje lokale, në Mitrovicë me 65 %

Bahtiri: LVV-ja do të fitojë 15 komuna në zgjedhje lokale, në Mitrovicë me 65 %

Komunat
LVV zyrtarizon kandidaturën e Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës

LVV zyrtarizon kandidaturën e Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës

Kosovë
Bahtiri sjell trenin rekreativ në Mitrovicë

Bahtiri sjell trenin rekreativ në Mitrovicë

Komunat
Zjarr në sipërfaqe hamullore në Fushë Kosovë dhe në një zonë malore në Mitrovicë

Zjarr në sipërfaqe hamullore në Fushë Kosovë dhe në një zonë malore në Mitrovicë

Kosovë
Stuhi, shi e breshër në Mitrovicë, drejtori për Mbrojtje dhe Shpëtim thotë se situata është e menaxhueshme

Stuhi, shi e breshër në Mitrovicë, drejtori për Mbrojtje dhe Shpëtim thotë se situata është e menaxhueshme

Kosovë
Fshati Kçiq i Vogël po bëhet me rrjet elektrik tërësisht të ri

Fshati Kçiq i Vogël po bëhet me rrjet elektrik tërësisht të ri

Energjetika
Kryetari i ri i Mitrovicës, Hamza i PDK-së lë të hapur mundësinë e kandidimit

Kryetari i ri i Mitrovicës, Hamza i PDK-së lë të hapur mundësinë e kandidimit

Komunat
Bahtiri shpërndan dhurata për asamblenë komunale të fëmijëve me rastin e 1 Qershorit Ditës së Fëmijëve

Bahtiri shpërndan dhurata për asamblenë komunale të fëmijëve me rastin e 1 Qershorit Ditës së Fëmijëve

Komunat
Agim Bahtiri paralajmëron shkarkim të ri në Komunë

Agim Bahtiri paralajmëron shkarkim të ri në Komunë

Komunat
Nënshkruhet kontrata në mes komunës së Mitrovicës dhe FSK-së për shfrytëzimin e pronës së Cërnushës

Nënshkruhet kontrata në mes komunës së Mitrovicës dhe FSK-së për shfrytëzimin e pronës së Cërnushës

Kosovë
Muret në Mitrovicë mbushen me grafite – “Virgjiniteti është shpikje e burrave”

Muret në Mitrovicë mbushen me grafite – “Virgjiniteti është shpikje e burrave”

Kosovë
Zëvendësministri i Mbrojtjes: Në Cërrnushë të Mitrovicës do të ndërtohet baza më e madhe ushtarake e FSK-së

Zëvendësministri i Mbrojtjes: Në Cërrnushë të Mitrovicës do të ndërtohet baza më e madhe ushtarake e FSK-së

Siguri
Komuna e Mitrovicës merr vendim, “Kodra e Cërrnushës” kthehet në bazë ushtarake të FSK-së

Komuna e Mitrovicës merr vendim, “Kodra e Cërrnushës” kthehet në bazë ushtarake të FSK-së

Elfije Boletini
Policia jep detaje për personin që tentoi të hidhej nga objekti i Komunës së Mitrovicës

Policia jep detaje për personin që tentoi të hidhej nga objekti i Komunës së Mitrovicës

Kosovë
Një person tentoi të hidhej nga çatia e Komunës së Mitrovicës

Një person tentoi të hidhej nga çatia e Komunës së Mitrovicës

Kronika e Zezë
Mitrovica përfiton fonde amerikane të MCC-së

Mitrovica përfiton fonde amerikane të MCC-së

Kosovë
​Bahtiri kërkon heqjen e orës policore, po krijon depresion te qytetarët

​Bahtiri kërkon heqjen e orës policore, po krijon depresion te qytetarët

Kosovë
Agim Bahtiri tregon sa është rritur Vetëvendosja në Mitrovicë

Agim Bahtiri tregon sa është rritur Vetëvendosja në Mitrovicë

Kosovë
Në Mitrovicë inaugurohen fotografitë e personaliteteve më të shquara, mungon ajo e ish kryeministrit Bajram Rexhepi

Në Mitrovicë inaugurohen fotografitë e personaliteteve më të shquara, mungon ajo e ish kryeministrit Bajram Rexhepi

Kosovë