LAJMI I FUNDIT:

Komuna e Mitrovicës

290 Artikuj

Komuna e Mitrovicës mbështet perimekulturën me rreth 250 mijë euro

Komuna e Mitrovicës mbështet perimekulturën me rreth 250 mijë euro

Bujqësi
Pronat komunale shfrytëzohen jashtëligjshëm

Pronat komunale shfrytëzohen jashtëligjshëm

Të Tjera
Kompania nga Gjermania me projekt për hapjen e 200 vendeve të punës në Mitrovicë

Kompania nga Gjermania me projekt për hapjen e 200 vendeve të punës në Mitrovicë

Të Tjera
Veseli viziton punëtorët shëndetësorë të Mitrovicës (Video)

Veseli viziton punëtorët shëndetësorë të Mitrovicës (Video)

Shëndetësi
Mbi 4 mijë familje, në varfëri të skajshme në Mitrovicë

Mbi 4 mijë familje, në varfëri të skajshme në Mitrovicë

Të Tjera
Komuna e Mitrovicës merr 12 milionë euro kredi nga Austria

Komuna e Mitrovicës merr 12 milionë euro kredi nga Austria

Financa
Mbledhja e jashtëzakonshme, opozita nuk pajtohet me Bahtirin, braktisin mbledhjen

Mbledhja e jashtëzakonshme, opozita nuk pajtohet me Bahtirin, braktisin mbledhjen

Kosovë
Kuvendi i Mitrovicës po diskuton për veriun, VV kërkon dorëheqjen e Mustafës dhe Tahirit

Kuvendi i Mitrovicës po diskuton për veriun, VV kërkon dorëheqjen e Mustafës dhe Tahirit

Politikë
Komuna e Mitrovicës, mbledhje urgjente

Komuna e Mitrovicës, mbledhje urgjente

Politikë
Në Mitrovicë do të mbahet tryezë kushtuar Trepçës

Në Mitrovicë do të mbahet tryezë kushtuar Trepçës

Të Tjera
Mitrovicë, në ndërtim  rrugë në vlerë prej mbi 500 mijë euro

Mitrovicë, në ndërtim rrugë në vlerë prej mbi 500 mijë euro

Të Tjera
“Luftë” për thëngjill

“Luftë” për thëngjill

Të Tjera
Komuna e Mitrovicës mbështet sektorin e blegtorisë

Komuna e Mitrovicës mbështet sektorin e blegtorisë

Bujqësi
Komuna e Mitrovicës subvencionoi fermerët

Komuna e Mitrovicës subvencionoi fermerët

Bujqësi
Mitrovica sivjet me rendimente më të larta të grurit

Mitrovica sivjet me rendimente më të larta të grurit

Bujqësi
Të reshurat e bllokojnë Selacin e Mitrovicës (Foto)

Të reshurat e bllokojnë Selacin e Mitrovicës (Foto)

Komunat
“Lugina e Diellit”, lagje ilegale dhe poshtërim i shtetit të Kosovës

“Lugina e Diellit”, lagje ilegale dhe poshtërim i shtetit të Kosovës

Jehona Hulaj
Bahtiri në “luftë” me ish-luftëtarët e UÇK-së

Bahtiri në “luftë” me ish-luftëtarët e UÇK-së

Kosovë
Spahiu: Dëmtimi i veturave dhe sulmi me armë zjarri në komunën e Mitrovicës kanë ndërlidhje

Spahiu: Dëmtimi i veturave dhe sulmi me armë zjarri në komunën e Mitrovicës kanë ndërlidhje

Kosovë
Krejt çka ndodhi nga të shtënat në drejtim të Komunës së Mitrovicës (Video)

Krejt çka ndodhi nga të shtënat në drejtim të Komunës së Mitrovicës (Video)

Kosovë
PDK: Bahtirit i duhen situata të tilla për ta tërhequr vëmendjen nga dështimet

PDK: Bahtirit i duhen situata të tilla për ta tërhequr vëmendjen nga dështimet

Komunat
Komuna e Mitrovicës sulmohet me kallashnikov (Foto)

Komuna e Mitrovicës sulmohet me kallashnikov (Foto)

Kronika e Zezë
Ja kush i demoloi veturat e Komunës së Mitrovicës (Dokument)

Ja kush i demoloi veturat e Komunës së Mitrovicës (Dokument)

Komunat
Dëmtohen disa makina të Komunës së Mitrovicës (Foto)

Dëmtohen disa makina të Komunës së Mitrovicës (Foto)

Kronika e Zezë