LAJMI I FUNDIT:

Kombëtarja e Kroacisë

865 Artikuj

UEFA ka gjeneruar 1,2 milionë euro nga dënimet që i dha Kombëtareve në fazën e grupeve – Vetëm Kroacia është dënuar më shumë se Shqipëria

UEFA ka gjeneruar 1,2 milionë euro nga dënimet që i dha Kombëtareve në fazën e grupeve – Vetëm Kroacia është dënuar më shumë se Shqipëria

Ndërkombëtare
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha

Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha

Kombëtarja e Shqipërisë
Morën vendime të gabuara, dy gjyqtarë largohen nga Euro 2024

Morën vendime të gabuara, dy gjyqtarë largohen nga Euro 2024

Përfaqësueset
Dënime në vlerë prej 171,375 euro shkaku i tifozëve, Kuqezinjtë më të dënuarit në Euro 2024

Dënime në vlerë prej 171,375 euro shkaku i tifozëve, Kuqezinjtë më të dënuarit në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Pas dështimit në Euro 2024, Kroacia merr vendim për trajnerin Zlatko Dalic

Pas dështimit në Euro 2024, Kroacia merr vendim për trajnerin Zlatko Dalic

Ndërkombëtare
Trajneri i Rubin Kazanit flet për gjestin e Dakut në Euro 2024, tregon se a llogarit në të

Trajneri i Rubin Kazanit flet për gjestin e Dakut në Euro 2024, tregon se a llogarit në të

Ligat tjera
Momenti më emocionues i Euro 2024 – gazetari nderon Modricin me fjalët me të mira, kroati ndihet i prekur thellë

Momenti më emocionues i Euro 2024 – gazetari nderon Modricin me fjalët me të mira, kroati ndihet i prekur thellë

Përfaqësueset
“Nga goli më i shpejtë te tifozët fantastikë, Shqipëria solli surpriza në Euro 2024”, Reuters shkruan për kombëtaren kuqezi

“Nga goli më i shpejtë te tifozët fantastikë, Shqipëria solli surpriza në Euro 2024”, Reuters shkruan për kombëtaren kuqezi

Kombëtarja e Shqipërisë
Luka Modric thyen rekordin e të gjitha kohërave në Kampionate Evropiane, ai është i përjetshëm

Luka Modric thyen rekordin e të gjitha kohërave në Kampionate Evropiane, ai është i përjetshëm

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Kroaci 1-1 Itali, shkëlqeu Zaccagni

Notat e lojtarëve: Kroaci 1-1 Itali, shkëlqeu Zaccagni

Përfaqësueset
Kroacia lëshon fitoren nga duart, Italia i falet Zaccagnit

Kroacia lëshon fitoren nga duart, Italia i falet Zaccagnit

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Kroacia dhe Italia shkojnë për gjithçka ose asgjë

Formacionet zyrtare: Kroacia dhe Italia shkojnë për gjithçka ose asgjë

Përfaqësueset
Pse 24 qershori është datë e mallkuar për Italinë

Pse 24 qershori është datë e mallkuar për Italinë

Përfaqësueset
Llogaritë e kualifikimit në fazën tjetër, shanset që Shqipëria të kalojë grupin e “ferrit”

Llogaritë e kualifikimit në fazën tjetër, shanset që Shqipëria të kalojë grupin e “ferrit”

Kombëtarja e Shqipërisë
“Do të dalim me kokën lartë”, Edi Rama përgëzon lojtarët dhe tifozët për paraqitjen në Euro 2024

“Do të dalim me kokën lartë”, Edi Rama përgëzon lojtarët dhe tifozët për paraqitjen në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjeve në Euro 2024: Shqipëria luan ndeshjen e fundit të grupit ndaj Spanjës

Dita e ndeshjeve në Euro 2024: Shqipëria luan ndeshjen e fundit të grupit ndaj Spanjës

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Euro 2024

Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Euro 2024

Përfaqësueset
Dëshpëruan me Spanjën, Spalletti pritet t’i bëjë pesë ndryshime ndaj Kroacisë

Dëshpëruan me Spanjën, Spalletti pritet t’i bëjë pesë ndryshime ndaj Kroacisë

Ndërkombëtare
“Kroatët vuajtën ndaj Shqipërisë” – Buffon i bindur që Italia kalon Kroacinë

“Kroatët vuajtën ndaj Shqipërisë” – Buffon i bindur që Italia kalon Kroacinë

Përfaqësueset
De La Fuente pasi mposhti Kroacinë dhe Italinë: Jemi më të mirët në Euro 2024

De La Fuente pasi mposhti Kroacinë dhe Italinë: Jemi më të mirët në Euro 2024

Përfaqësueset
Pse fitorja e Spanjës i vjen përshtati Shqipërisë, para ndeshjeve të fundit në fazën e grupeve?

Pse fitorja e Spanjës i vjen përshtati Shqipërisë, para ndeshjeve të fundit në fazën e grupeve?

Kombëtarja e Shqipërisë
Situata e Grupi B, ku bën pjesë edhe Shqipëria – gjithçka mbetet e hapur për pozitën e dytë

Situata e Grupi B, ku bën pjesë edhe Shqipëria – gjithçka mbetet e hapur për pozitën e dytë

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA nis hetim ndaj Shqipërisë dhe Kroacisë – po ashtu edhe ndaj sulmuesit Mirlind Daku

UEFA nis hetim ndaj Shqipërisë dhe Kroacisë – po ashtu edhe ndaj sulmuesit Mirlind Daku

Kombëtarja e Shqipërisë
Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Shkumbin Pireva


mob5