LAJMI I FUNDIT:
Koke

Koke

49 Artikuj

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Ndërkombëtare
Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Ndërkombëtare
Hysaj në listën e lojtarëve më të angazhuar të sezonit, i pari është Griezmann

Hysaj në listën e lojtarëve më të angazhuar të sezonit, i pari është Griezmann

Ndërkombëtare
Koke beson në rikthim: E mposhtëm 4-0 Realin me Ronaldon

Koke beson në rikthim: E mposhtëm 4-0 Realin me Ronaldon

Liga e Kampionëve
Real 1-1 Atletico, notat e lojtarëve (Foto)

Real 1-1 Atletico, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Koke tregon idhujt e tij në futboll

Koke tregon idhujt e tij në futboll

La Liga
Këta futbollistë kanë bërë më shumë asistime gjatë vitit 2016 në pesë ligat kryesore evropiane (Foto)

Këta futbollistë kanë bërë më shumë asistime gjatë vitit 2016 në pesë ligat kryesore evropiane (Foto)

Shkumbin Pireva
Dhjetë futbollistët që e refuzuan Barcelonën

Dhjetë futbollistët që e refuzuan Barcelonën

La Liga
Guardiola i gatshëm të bëjë një ofertë të çmendur për mesfushorin spanjoll

Guardiola i gatshëm të bëjë një ofertë të çmendur për mesfushorin spanjoll

Premier League
Këta janë lojtarët që nuk morën asnjë pikë për Topin e Artë (Foto)

Këta janë lojtarët që nuk morën asnjë pikë për Topin e Artë (Foto)

Ndërkombëtare
Tashmë zbulohet: Koke vuri në dyshim seksualitetin e Ronaldos, por portugezi ia ktheu me klas (Video)

Tashmë zbulohet: Koke vuri në dyshim seksualitetin e Ronaldos, por portugezi ia ktheu me klas (Video)

La Liga
Se CR7 takimin ndaj Atleticos e kishte marrë shumë seriozisht e tregon edhe përleshja me Koken (Video)

Se CR7 takimin ndaj Atleticos e kishte marrë shumë seriozisht e tregon edhe përleshja me Koken (Video)

La Liga
Koke: Derbi i rrezikshëm, por e fitojmë

Koke: Derbi i rrezikshëm, por e fitojmë

La Liga
Futbollistët me më shumë asistime që nga fillimi i sezonit të kaluar në La Liga

Futbollistët me më shumë asistime që nga fillimi i sezonit të kaluar në La Liga

La Liga
Nga Matthaus te Messi: 13 lojtarët që ishin fantastik në më shumë se një pozitë në fushë (Video)

Nga Matthaus te Messi: 13 lojtarët që ishin fantastik në më shumë se një pozitë në fushë (Video)

Ndërkombëtare
Këta janë futbollistët e mëdhenj që refuzuan Barcelonën (Video)

Këta janë futbollistët e mëdhenj që refuzuan Barcelonën (Video)

La Liga
Futbollistët me më shumë pasime të sakta në Ligën e Kampionëve këtë sezon, do befasoheni nga lista

Futbollistët me më shumë pasime të sakta në Ligën e Kampionëve këtë sezon, do befasoheni nga lista

Liga e Kampionëve
Eriksen, maratonisti i Ligës së Kampionëve

Eriksen, maratonisti i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Koke më i kompletuar se Xavi”

“Koke më i kompletuar se Xavi”

La Liga
Këta janë futbollistët që kanë asistuar më shumë në vitin 2016

Këta janë futbollistët që kanë asistuar më shumë në vitin 2016

Futboll
Koke dëshiron që Spanja të rikthej ‘Tika-takan’

Koke dëshiron që Spanja të rikthej ‘Tika-takan’

Përfaqësueset
“Atletico në këtë vit më e mirë se në 2014”

“Atletico në këtë vit më e mirë se në 2014”

Liga e Kampionëve
Koke: Duhet të shfrytëzojmë çdo mundësi për të shënuar

Koke: Duhet të shfrytëzojmë çdo mundësi për të shënuar

Liga e Kampionëve
Këta janë zëvëndësuesit e Busquets

Këta janë zëvëndësuesit e Busquets

La Liga