LAJMI I FUNDIT:

Kokainë

140 Artikuj

Shpërndante kokainë në Prizren, i dyshuari duke i ikur Policisë shkakton vetë-aksident

Shpërndante kokainë në Prizren, i dyshuari duke i ikur Policisë shkakton vetë-aksident

Kronika e Zezë
Me polemika mes avokatit Berisha dhe prokurorit Gashi ka vazhduar dëgjimi i dëshmitares në rastin e 400 kg kokainë

Me polemika mes avokatit Berisha dhe prokurorit Gashi ka vazhduar dëgjimi i dëshmitares në rastin e 400 kg kokainë

Drejtësi
Rasti “400 kg kokainë”, dëshmitarja thotë se s’ka dijeni nëse të akuzuarit mes vete ose me furnitorë kanë diskutuar për drogë

Rasti “400 kg kokainë”, dëshmitarja thotë se s’ka dijeni nëse të akuzuarit mes vete ose me furnitorë kanë diskutuar për drogë

Drejtësi
I gjetën në banesë kokainën gati për shitje, përfundon me pranga 40-vjeçari në Tiranë

I gjetën në banesë kokainën gati për shitje, përfundon me pranga 40-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Kokaina drejt Anglisë e kapur në portin e Durrësit, kush janë dy tropojanët e arrestuar

Kokaina drejt Anglisë e kapur në portin e Durrësit, kush janë dy tropojanët e arrestuar

Shqipëri
Rasti i 400 kg kokainë, dëshmitarja tregon procedurën e sjelljes së kontejnerit nga Durrësi në Lipjan

Rasti i 400 kg kokainë, dëshmitarja tregon procedurën e sjelljes së kontejnerit nga Durrësi në Lipjan

Drejtësi
Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Kronika e Zezë
Ndalimi i efektivit të “Operacionales”, si u zbulua nga komunikimi me trafikantët e kokainës të arrestuar në Tiranë: Hë mbaruat?!

Ndalimi i efektivit të “Operacionales”, si u zbulua nga komunikimi me trafikantët e kokainës të arrestuar në Tiranë: Hë mbaruat?!

Shqipëri
Arrestohet inspektori i Policisë në Shqipëri, lidhje me tre të arrestuarit që u kapën me kokainë

Arrestohet inspektori i Policisë në Shqipëri, lidhje me tre të arrestuarit që u kapën me kokainë

Shqipëri
Kokainë, mijëra euro dhe armë, arrestohen shtatë shqiptarë në Belgjikë

Kokainë, mijëra euro dhe armë, arrestohen shtatë shqiptarë në Belgjikë

Shqipëri
Quincy Promes dënohet me 6 vjet burg për organizimin e importit të 1370 kg kokainë, por ylli holandez ‘mendon se është i paprekshëm’

Quincy Promes dënohet me 6 vjet burg për organizimin e importit të 1370 kg kokainë, por ylli holandez ‘mendon se është i paprekshëm’

Ndërkombëtare
Dyshimet për konsumim të drogës brenda zyrave nga nënkryetarja e komunës së Leposaviqit – Prokuroria nis hetimet

Dyshimet për konsumim të drogës brenda zyrave nga nënkryetarja e komunës së Leposaviqit – Prokuroria nis hetimet

Drejtësi
Shisnin kokainë dhe kanabis në lagjet e Fierit, arrestohen në flagrancë 4 shtetas

Shisnin kokainë dhe kanabis në lagjet e Fierit, arrestohen në flagrancë 4 shtetas

Shqipëri
Operacioni “GOLFI” godet rrjetin e trafikantëve në Prishtinë – sekuestrohen armë dhe drogë

Operacioni “GOLFI” godet rrjetin e trafikantëve në Prishtinë – sekuestrohen armë dhe drogë

Kronika e Zezë
Me doza kanabisi, ekstazi dhe kokainë, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Me doza kanabisi, ekstazi dhe kokainë, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shqipëri
KFOR-i ka nisur hetim për videon ku shihen ushtarët duke blerë drogë

KFOR-i ka nisur hetim për videon ku shihen ushtarët duke blerë drogë

Siguri
Emisioni Piranja – Skandali në KFOR, si ushtarët blejnë drogë, shkëmbejnë uniformat me kokainë?

Emisioni Piranja – Skandali në KFOR, si ushtarët blejnë drogë, shkëmbejnë uniformat me kokainë?

Kosovë
Arrestohen dy persona në Pejë – policia u gjen mbi 18 mijë euro para kesh, kokainë, armë e fishekë

Arrestohen dy persona në Pejë – policia u gjen mbi 18 mijë euro para kesh, kokainë, armë e fishekë

Kronika e Zezë
Selanik: 585 kg kokainë, arrestohen pesë shqiptarë – njëri rezulton zjarrfikës në Shqipëri

Selanik: 585 kg kokainë, arrestohen pesë shqiptarë – njëri rezulton zjarrfikës në Shqipëri

Shqipëri
Iu gjetën 7 qese të vogla me kokainë – arrestohet i dyshuari te Pallati i Drejtësisë në Prishtinë

Iu gjetën 7 qese të vogla me kokainë – arrestohet i dyshuari te Pallati i Drejtësisë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Policia gjen kokainë në një veturë me targa të huaja – i dyshuari e kishte blerë në Shqipëri

Policia gjen kokainë në një veturë me targa të huaja – i dyshuari e kishte blerë në Shqipëri

Kronika e Zezë
Kapet 1 kilogram kokainë në Tiranë, arrestohen tre të rinjtë

Kapet 1 kilogram kokainë në Tiranë, arrestohen tre të rinjtë

Shqipëri
Policia i gjeti kokainë, arrestohet pejani

Policia i gjeti kokainë, arrestohet pejani

Kronika e Zezë


mob5