LAJMI I FUNDIT:

Kleviol Ahmeti

47 Artikuj

Stresi i drejtohet sërish Cllevios: Duhet të mendosh për babanë e për nënën sepse i ke të sëmurë të dytë, mos më shaj

Stresi i drejtohet sërish Cllevios: Duhet të mendosh për babanë e për nënën sepse i ke të sëmurë të dytë, mos më shaj

Yjet
“Më thuaj ku je të vij të takoj” – Stresi me mesazh për Cllevion pasi ia ofendoi familjen?

“Më thuaj ku je të vij të takoj” – Stresi me mesazh për Cllevion pasi ia ofendoi familjen?

Yjet
Pas djegies së veturës së Noizyt, reagon Cllevio: Nuk është Ferrari, por Maybach

Pas djegies së veturës së Noizyt, reagon Cllevio: Nuk është Ferrari, por Maybach

Po Flitet
Zbardhet dëshmia e personit që dogji “Ferrarin” e Noizyt, deklaron në polici se e mori urdhrin nga Cllevio

Zbardhet dëshmia e personit që dogji “Ferrarin” e Noizyt, deklaron në polici se e mori urdhrin nga Cllevio

Po Flitet
Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Yjet
Gjykata merr vendimin që Cllevio të lirohet pas tërheqjes së akuzave nga Noizy

Gjykata merr vendimin që Cllevio të lirohet pas tërheqjes së akuzave nga Noizy

Yjet
“Do na vdes OTR-i”, pjesë nga ‘dissi’ ndaj Noizyt që Cllevio planifikonte të nxirrte

“Do na vdes OTR-i”, pjesë nga ‘dissi’ ndaj Noizyt që Cllevio planifikonte të nxirrte

Yjet
Noizy tërheq akuzën ndaj Cllevios: U bëra pishman se nuk dua të përfundojë askush i mbyllur prej meje

Noizy tërheq akuzën ndaj Cllevios: U bëra pishman se nuk dua të përfundojë askush i mbyllur prej meje

Yjet
Zbulon në detaje se si nisi ‘sherri’ me Cllevion – Noizy flet për kërcënimet, ofendimet e sharjet nga reperi përkundër tentativës për t’i ulur gjakrat

Zbulon në detaje se si nisi ‘sherri’ me Cllevion – Noizy flet për kërcënimet, ofendimet e sharjet nga reperi përkundër tentativës për t’i ulur gjakrat

Yjet
Reperi Cllevio thuhet se është arrestuar pas kërcënimeve që ia bëri Noizyt në TikTok

Reperi Cllevio thuhet se është arrestuar pas kërcënimeve që ia bëri Noizyt në TikTok

Po Flitet
Cllevio tallet me Noizyn pasi mblodhi fansat në sheshin “Nënë Tereza” për të promovuar albumin “Alpha”

Cllevio tallet me Noizyn pasi mblodhi fansat në sheshin “Nënë Tereza” për të promovuar albumin “Alpha”

Yjet
Sulmi me armë ndaj Top Channel, Cllevio flet pasi policia zbarkoi në shtëpinë e tij: Dyshojnë tek unë për vrasjen e rojës

Sulmi me armë ndaj Top Channel, Cllevio flet pasi policia zbarkoi në shtëpinë e tij: Dyshojnë tek unë për vrasjen e rojës

Yjet
Sulmi me armë ndaj Top Channel – policia zbarkon në shtëpinë e Cllevios

Sulmi me armë ndaj Top Channel – policia zbarkon në shtëpinë e Cllevios

Yjet
Cllevio thotë se nuk do të hynte në asnjë Big Brother VIP

Cllevio thotë se nuk do të hynte në asnjë Big Brother VIP

Yjet
Cllevio flet për fillimet e karrierës dhe njohjen me Unikkatilin: Jam rritur me të, jam rritur me TBA

Cllevio flet për fillimet e karrierës dhe njohjen me Unikkatilin: Jam rritur me të, jam rritur me TBA

Yjet
Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Muzikë
Cllevio: Stresit i duhen 200 mijë euro, nuk hyri për famë në Big Brother VIP Kosova

Cllevio: Stresit i duhen 200 mijë euro, nuk hyri për famë në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Stresi për Cllevion: Po bën gabime, por i falen se e kam shok që 20 vite

Stresi për Cllevion: Po bën gabime, por i falen se e kam shok që 20 vite

Yjet
Noizy dhe Cllevio flasin për herë të parë në mes vete publikisht, bisedojnë edhe për një bashkëpunim

Noizy dhe Cllevio flasin për herë të parë në mes vete publikisht, bisedojnë edhe për një bashkëpunim

Yjet
Cllevio rrëfen raportin me Unikkatilin: Jam rritur me të, e kam shok por ai nuk e di se çfarë më ka

Cllevio rrëfen raportin me Unikkatilin: Jam rritur me të, e kam shok por ai nuk e di se çfarë më ka

Yjet
Cllevio komenton përqafimin mes Stresit dhe Noizyt në skenë

Cllevio komenton përqafimin mes Stresit dhe Noizyt në skenë

Po Flitet
Pas raporteve me Noizyn dhe prishjes së miqësisë me Stresin – Cllevio lanson një tjetër këngë

Pas raporteve me Noizyn dhe prishjes së miqësisë me Stresin – Cllevio lanson një tjetër këngë

Muzikë
Stresi paralajmëron të tjerët: Nuk ka shanse që të më shajnë, Cllevion e lejoj se njihemi që 20 vite por nuk jemi miq më

Stresi paralajmëron të tjerët: Nuk ka shanse që të më shajnë, Cllevion e lejoj se njihemi që 20 vite por nuk jemi miq më

Yjet
Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha

Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha

Yjet