LAJMI I FUNDIT:

Kina 2019

26 Artikuj

Amerikanët humbin pas 13 vjetëve, Popovich zgjodhi 12 basketbollistë për botërorin në Kinë

Amerikanët humbin pas 13 vjetëve, Popovich zgjodhi 12 basketbollistë për botërorin në Kinë

NBA
Greg Popovich befason: Australia favorit i botërorit në basketboll

Greg Popovich befason: Australia favorit i botërorit në basketboll

NBA
Popovich për basketbollistët e SHBA-së: Darkat i kalojmë pa telefona celularë

Popovich për basketbollistët e SHBA-së: Darkat i kalojmë pa telefona celularë

NBA
Edhe kampioni i NBA-së nuk do të udhëtojë me SHBA-në në botërorin e Kinës

Edhe kampioni i NBA-së nuk do të udhëtojë me SHBA-në në botërorin e Kinës

Basketboll
Tre vëllezërit Antetokounmpo në botërorin e basketbollit

Tre vëllezërit Antetokounmpo në botërorin e basketbollit

Basketboll
Konfirmohet, Pau Gasol nuk do të jetë në botërorin “Kina 2019”

Konfirmohet, Pau Gasol nuk do të jetë në botërorin “Kina 2019”

Basketboll
Kosova të dielën luan kundër Polonisë

Kosova të dielën luan kundër Polonisë

Basketboll
Lituania mposhtë Kosovën lehtësisht falë diferencës në kualitet

Lituania mposhtë Kosovën lehtësisht falë diferencës në kualitet

Basketboll
Lis Shoshi i gatshëm për ndeshjen kundër Lituanisë

Lis Shoshi i gatshëm për ndeshjen kundër Lituanisë

Basketboll
Përfaqësuesja e Kosovës ka arritur në Lituani pa Berishën, Lis Shoshi mbetet në dyshim

Përfaqësuesja e Kosovës ka arritur në Lituani pa Berishën, Lis Shoshi mbetet në dyshim

Basketboll
Lëndime në radhët e Përfaqësueses së Kosovës në basketboll, Berisha mungon ndaj Lituanisë

Lëndime në radhët e Përfaqësueses së Kosovës në basketboll, Berisha mungon ndaj Lituanisë

Basketboll
Kosova humb edhe nga Polonia, mbetet pa fitore në kualifikimet e botërorit

Kosova humb edhe nga Polonia, mbetet pa fitore në kualifikimet e botërorit

Basketboll
Greenberg: Jemi të gatshëm për takimin e sotëm ndaj Polonisë

Greenberg: Jemi të gatshëm për takimin e sotëm ndaj Polonisë

Basketboll
Kosova shpall listën për ndeshjet me Lituaninë dhe Hungarinë, fillon rrugëtimi për Kupën e Botës “Kina 2019”

Kosova shpall listën për ndeshjet me Lituaninë dhe Hungarinë, fillon rrugëtimi për Kupën e Botës “Kina 2019”

Basketboll
Kosova mëson kundërshtarët për kualifikimet e Kampionatit Botëror në basketboll (Foto/Video)

Kosova mëson kundërshtarët për kualifikimet e Kampionatit Botëror në basketboll (Foto/Video)

Basketboll
Urimet e politikanëve për suksesin e Kosovës në basketboll

Urimet e politikanëve për suksesin e Kosovës në basketboll

Basketboll
Paraqitje fantastike e Kosovës, vazhdon në kualifikimet për Kampionatin Botëror (Foto)

Paraqitje fantastike e Kosovës, vazhdon në kualifikimet për Kampionatin Botëror (Foto)

Basketboll
Pjesa e parë: Moment i ngecjes, Kosova në disavantazh (Foto)

Pjesa e parë: Moment i ngecjes, Kosova në disavantazh (Foto)

Basketboll
Atmosferë e mirë në palestër në mbështetje të Kosovës (Foto/Video)

Atmosferë e mirë në palestër në mbështetje të Kosovës (Foto/Video)

Basketboll
Edhe politikanët në palestër për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Estonisë (Foto)

Edhe politikanët në palestër për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Estonisë (Foto)

Basketboll
Trajneri i Kosovës tregon pikat e forta të Estonisë, kërkon mbështetjen e tifozëve

Trajneri i Kosovës tregon pikat e forta të Estonisë, kërkon mbështetjen e tifozëve

Basketboll
Kosova tejet e motivuar para ndeshjes ndaj Estonisë, e domosdoshme përkrahja e madhe e tifozëve

Kosova tejet e motivuar para ndeshjes ndaj Estonisë, e domosdoshme përkrahja e madhe e tifozëve

Basketboll
Estonia e mposht Maqedoninë, Kosovës tash i nevojitet vetëm fitorja

Estonia e mposht Maqedoninë, Kosovës tash i nevojitet vetëm fitorja

Basketboll
Një hap prapa, Kosova pëson nga Maqedonia

Një hap prapa, Kosova pëson nga Maqedonia

Basketboll