LAJMI I FUNDIT:
Kieran Tierney

Kieran Tierney

51 Artikuj

Skocia me gjasa për të kaluar tutje, mbetet pa njërin prej yjeve kryesor të ekipit

Skocia me gjasa për të kaluar tutje, mbetet pa njërin prej yjeve kryesor të ekipit

Përfaqësueset
Tre lojtarë të Arsenalit mund të mos marrin medaljen nëse Topçinjtë fitojnë titullin e Ligës Premier

Tre lojtarë të Arsenalit mund të mos marrin medaljen nëse Topçinjtë fitojnë titullin e Ligës Premier

Premier League
Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Premier League
Revolucion tek Arsenali, gjashtë lojtarë pritet të largohen nga ekipi gjatë verës

Revolucion tek Arsenali, gjashtë lojtarë pritet të largohen nga ekipi gjatë verës

Premier League
Kieran Tierney mohon se Premier Liga është më e mirë se La Liga, thotë se në Spanjë ka lojtarë të jashtëzakonshëm

Kieran Tierney mohon se Premier Liga është më e mirë se La Liga, thotë se në Spanjë ka lojtarë të jashtëzakonshëm

Ndërkombëtare
Zbulohet se sa do të mungojë Kieran Tierney

Zbulohet se sa do të mungojë Kieran Tierney

La Liga
Balogun dhe katër yje të tjerë të Arsenalit stërviten veçmas – të gjithë pritet të largohen së shpejti

Balogun dhe katër yje të tjerë të Arsenalit stërviten veçmas – të gjithë pritet të largohen së shpejti

Premier League
Arsenali kërkon rreth 120 milionë euro nga shitjet para përfundimit të afatit kalimtar

Arsenali kërkon rreth 120 milionë euro nga shitjet para përfundimit të afatit kalimtar

Premier League
Tri mënyrat kreative që Arsenali mund të luajë pa Jurrien Timber të lënduar

Tri mënyrat kreative që Arsenali mund të luajë pa Jurrien Timber të lënduar

Premier League
Arsenali është gati të shesë katër lojtarë për të financuar transferimet tjera këtë verë

Arsenali është gati të shesë katër lojtarë për të financuar transferimet tjera këtë verë

Premier League
Arsenali vendos në shitje tre yje për të financuar blerjen e Rice

Arsenali vendos në shitje tre yje për të financuar blerjen e Rice

Premier League


mob5