LAJMI I FUNDIT:

Kidnapimi

10 Artikuj

Rrëmbimi i tre policëve të Kosovës, Vuçiq si Petkoviqi: U kapën 1.8 km brenda kufirit të Serbisë

Rrëmbimi i tre policëve të Kosovës, Vuçiq si Petkoviqi: U kapën 1.8 km brenda kufirit të Serbisë

Kosovë
Kidnapimi i tre policëve kufitarë, pala kosovare thotë se u arrestuan në Bare brenda territorit të Kosovës

Kidnapimi i tre policëve kufitarë, pala kosovare thotë se u arrestuan në Bare brenda territorit të Kosovës

Kosovë
Ramadani: Serbia duhet të ndëshkohet për dramat që po i shkakton në Kosovë

Ramadani: Serbia duhet të ndëshkohet për dramat që po i shkakton në Kosovë

Kosovë
Kidnapimi i policëve nga forcat serbe, Abdixhiku: Kosova nuk e meriton një ditë të tillë

Kidnapimi i policëve nga forcat serbe, Abdixhiku: Kosova nuk e meriton një ditë të tillë

Komunat
Në ditën kur Serbia kidnapon policët e Kosovës, Vuçiq takohet me ambasadorin rus në Beograd

Në ditën kur Serbia kidnapon policët e Kosovës, Vuçiq takohet me ambasadorin rus në Beograd

Serbia
Reagon Sveçla pas kidnapimit të tre policëve në veri: Serbia kriminale ka hyrë në territorin e Kosovës dhe ka kidnapuar tre zyrtarë policorë

Reagon Sveçla pas kidnapimit të tre policëve në veri: Serbia kriminale ka hyrë në territorin e Kosovës dhe ka kidnapuar tre zyrtarë policorë

Kosovë
Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Fun Lajme
Lajmërohet ish-kryeministri i Egjiptit: Nuk më kanë kidnapuar

Lajmërohet ish-kryeministri i Egjiptit: Nuk më kanë kidnapuar

Nga Bota
Kidnapohet një vajzë 18 vjeçare në Gostivar

Kidnapohet një vajzë 18 vjeçare në Gostivar

Maqedonia e Veriut
Prindër, kjo gjë që e bëni në Facebook mund t’ju kushtojë me jetën e fëmijës!

Prindër, kjo gjë që e bëni në Facebook mund t’ju kushtojë me jetën e fëmijës!

Këshilla për prindër