LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito

338 Artikuj

Kiara dhe Luizi të pandashëm, moderatorja ndan një foto romantike përkrah tij

Kiara dhe Luizi të pandashëm, moderatorja ndan një foto romantike përkrah tij

Yjet
Kiara shfaqet e mrekullueshme në setin me fustan të gjatë

Kiara shfaqet e mrekullueshme në setin me fustan të gjatë

Yjet
Kiara dhe Luizi të pandashëm, të përqafuar interpretojnë këngën e tyre në skenë

Kiara dhe Luizi të pandashëm, të përqafuar interpretojnë këngën e tyre në skenë

Yjet
Zbulohet arsyeja pse nëna e tij mungoi në dasmë, Luizi deklarohet: Kam shkuar menjëherë në Shkodër sepse kam pasur nënën sëmurë

Zbulohet arsyeja pse nëna e tij mungoi në dasmë, Luizi deklarohet: Kam shkuar menjëherë në Shkodër sepse kam pasur nënën sëmurë

Yjet
Me deklaratën virale se do marrëdhënie intime brenda shtëpisë, Zhaklin donte që Kiara të binte në grackë

Me deklaratën virale se do marrëdhënie intime brenda shtëpisë, Zhaklin donte që Kiara të binte në grackë

Po Flitet
Mesazhi i Luizit për Kiarën pas fitores në ‘BBVA 2’, si gjithmonë me humor

Mesazhi i Luizit për Kiarën pas fitores në ‘BBVA 2’, si gjithmonë me humor

Yjet
Zhaklina: Kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës, por jo vetëm unë

Zhaklina: Kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës, por jo vetëm unë

Po Flitet
Kiara reagon për herë të parë pas martesës glamuroze në Big Brother VIP Albania: Dikush më magjepsi

Kiara reagon për herë të parë pas martesës glamuroze në Big Brother VIP Albania: Dikush më magjepsi

Yjet
U martua me të në finale, por Kiara dikur i thoshte Luizit: Larg qoftë, unë me ty kurrë s’martohem – më mirë të varrosem këtu

U martua me të në finale, por Kiara dikur i thoshte Luizit: Larg qoftë, unë me ty kurrë s’martohem – më mirë të varrosem këtu

Yjet
Dyshohet se martesa e Luizit dhe Kiarës në finalen e BBVA mund të jetë e jashtëligjshme?

Dyshohet se martesa e Luizit dhe Kiarës në finalen e BBVA mund të jetë e jashtëligjshme?

Po Flitet
Në dasmën e Luizit të organizuar në finale munguan nëna dhe motra e tij

Në dasmën e Luizit të organizuar në finale munguan nëna dhe motra e tij

Yjet
Luizi dhe Kiara kurorëzohen gjatë finales së madhe të BBVA, Erion Veliaj bëhet ofiqar i tyre

Luizi dhe Kiara kurorëzohen gjatë finales së madhe të BBVA, Erion Veliaj bëhet ofiqar i tyre

Yjet
Zhaklina thotë se janë të vërteta kërcënimet që Kiara dhe familjarët e saj kanë bërë ndaj Teas

Zhaklina thotë se janë të vërteta kërcënimet që Kiara dhe familjarët e saj kanë bërë ndaj Teas

Yjet
Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVA 2, fituesi prin me diferencë ‘të frikshme’ votash nga finalistët e tjerë

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVA 2, fituesi prin me diferencë ‘të frikshme’ votash nga finalistët e tjerë

TV / Film
Kiara thotë se do të kryejë marrëdhënie intime sonte me Luizin pas dasmës në finalen e Big Brother VIP Albania

Kiara thotë se do të kryejë marrëdhënie intime sonte me Luizin pas dasmës në finalen e Big Brother VIP Albania

Yjet
Kiara krahason Luizin me kurorëzimin e Mbretit Charles III

Kiara krahason Luizin me kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Tea deklaron në emision se Kiara dhe familjarët e saj e kërcënuan pas debatit në spektakël, moderatorja e mohon: S’është e vërtetë

Tea deklaron në emision se Kiara dhe familjarët e saj e kërcënuan pas debatit në spektakël, moderatorja e mohon: S’është e vërtetë

Yjet
Një natë para dasmës me Luizin në finale, Kiara Tito zbulon gjithë detajet

Një natë para dasmës me Luizin në finale, Kiara Tito zbulon gjithë detajet

Yjet
Luizi rrethohet me kërcimtare joshëse, shijon vallëzime provokuese nga ato

Luizi rrethohet me kërcimtare joshëse, shijon vallëzime provokuese nga ato

Yjet
Kiara flet për “sëmundjen” e Luizit: Ai ka bërë gjithçka për lojë dhe i ka shërbyer për mirë

Kiara flet për “sëmundjen” e Luizit: Ai ka bërë gjithçka për lojë dhe i ka shërbyer për mirë

TV / Film
Kiara tregon se është takuar me nënën e Luizit

Kiara tregon se është takuar me nënën e Luizit

Yjet
Konfirmohet, Luizi dhe Kiara martohen zyrtarisht në finalen e së shtunës të Big Brother VIP Albania

Konfirmohet, Luizi dhe Kiara martohen zyrtarisht në finalen e së shtunës të Big Brother VIP Albania

Yjet
Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës

Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës

Yjet
Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Po Flitet