LAJMI I FUNDIT:

KH Vjosa

21 Artikuj

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Fitorja e 13-të rresht e Istogut, triumfon në derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Fitorja e 13-të rresht e Istogut, triumfon në derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Hendboll
Fitojnë Prishtina e Vushtrria, barazon Kastrioti në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitojnë Prishtina e Vushtrria, barazon Kastrioti në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Vëllaznimi dhe Kastrioti fitore në konkurrencën e femrave në hendboll

Vëllaznimi dhe Kastrioti fitore në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Fitore për Prishtinën dhe Kastriotin më konkurrencën e femrave në hendboll

Fitore për Prishtinën dhe Kastriotin më konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Hendboll
Hendboll: Prishtina fiton thellë, Jusuf Gërvalla me një gol dallim

Hendboll: Prishtina fiton thellë, Jusuf Gërvalla me një gol dallim

Hendboll
Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Hendboll
Hendboll: Istogu i pandalshëm

Hendboll: Istogu i pandalshëm

Hendboll
Hendboll, favoritet pa telashe

Hendboll, favoritet pa telashe

Hendboll
Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Deçani kampion vjeshtor në Ligën e Parë në hendboll

Deçani kampion vjeshtor në Ligën e Parë në hendboll

Hendboll
Istogu kampion vjeshtor në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu kampion vjeshtor në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Hendboll: Rugova, Kasumi e Kelmendi të pandalshme në fitoret e skuadrave favorite

Hendboll: Rugova, Kasumi e Kelmendi të pandalshme në fitoret e skuadrave favorite

Hendboll
Shqiponja bindëse ndaj Vjosës në hendboll

Shqiponja bindëse ndaj Vjosës në hendboll

Hendboll
Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Fitore e thellë e Besës në hendboll, fitojnë edhe Prishtina e Ferizaj në konkurrencën e femrave

Fitore e thellë e Besës në hendboll, fitojnë edhe Prishtina e Ferizaj në konkurrencën e femrave

Hendboll
Fitore të skuadrave favorite në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitore të skuadrave favorite në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Të mërkurën dhe të enjten katër ndeshje te hendbollistet

Të mërkurën dhe të enjten katër ndeshje te hendbollistet

Hendboll