LAJMI I FUNDIT:

KH Jusuf Gërvalla

20 Artikuj

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Prishtina fiton në udhëtim te Shqiponja, Samadrexha merr pikët ndaj ‘Jusuf Gërvallës’

Prishtina fiton në udhëtim te Shqiponja, Samadrexha merr pikët ndaj ‘Jusuf Gërvallës’

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Ferizaj fiton ndaj ‘Jusuf Gërvallës’ dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës në hendboll

Ferizaj fiton ndaj ‘Jusuf Gërvallës’ dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës në hendboll

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll
Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Hendboll
Hendboll: Prishtina fiton thellë, Jusuf Gërvalla me një gol dallim

Hendboll: Prishtina fiton thellë, Jusuf Gërvalla me një gol dallim

Hendboll
Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Hendboll
Hendboll: Istogu i pandalshëm

Hendboll: Istogu i pandalshëm

Hendboll
Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Fitorja e dytë për Dritën në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitorja e dytë për Dritën në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Prishtina i shkakton humbje kampionit në konkurrencën e femrave në hendboll

Prishtina i shkakton humbje kampionit në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Fitore të skuadrave favorite në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitore të skuadrave favorite në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Të mërkurën dhe të enjten katër ndeshje te hendbollistet

Të mërkurën dhe të enjten katër ndeshje te hendbollistet

Hendboll
Hendboll, fitore për Kastriotin në Gjilan

Hendboll, fitore për Kastriotin në Gjilan

Hendboll
Hendboll, ndeshje të shumta në mesjavë

Hendboll, ndeshje të shumta në mesjavë

Hendboll
Henboll, Prishtina shënon fitoren e katërt, Jusuf Gërvalla të parën

Henboll, Prishtina shënon fitoren e katërt, Jusuf Gërvalla të parën

Hendboll