LAJMI I FUNDIT:

KH Istogu

71 Artikuj

Istogu kampion vjeshtor në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu kampion vjeshtor në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Hendboll: Rugova, Kasumi e Kelmendi të pandalshme në fitoret e skuadrave favorite

Hendboll: Rugova, Kasumi e Kelmendi të pandalshme në fitoret e skuadrave favorite

Hendboll
Prishtina i shkakton humbje kampionit në konkurrencën e femrave në hendboll

Prishtina i shkakton humbje kampionit në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Istogu pa fat, nuk kalon tutje në Kupën Evropiane

Istogu pa fat, nuk kalon tutje në Kupën Evropiane

Hendboll
Hendboll, tri ndeshje këtë mesjavë në konkurrencën e femrave

Hendboll, tri ndeshje këtë mesjavë në konkurrencën e femrave

Hendboll
Hendboll, ndeshje të shumta në mesjavë

Hendboll, ndeshje të shumta në mesjavë

Hendboll
Istogu mposht sërish Vushtrrinë, vazhdon dominimin në konkurrencën e fermave në hendboll

Istogu mposht sërish Vushtrrinë, vazhdon dominimin në konkurrencën e fermave në hendboll

Hendboll
Hendboll, Istogut i takon ndeshja e mbetur

Hendboll, Istogut i takon ndeshja e mbetur

Hendboll
Takime interesante në Mitrovicë dhe Vushtrri në javën e tretë të Superligës së Kosovës në hendboll

Takime interesante në Mitrovicë dhe Vushtrri në javën e tretë të Superligës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Victoria-Berestie nuk është kundërshtar i pakalueshëm për Istogun

Victoria-Berestie nuk është kundërshtar i pakalueshëm për Istogun

Hendboll
Hendboll: Ferizaj dhe Istogu mësojnë kundërshtarët e raundit të tretë të Kupës Evropiane

Hendboll: Ferizaj dhe Istogu mësojnë kundërshtarët e raundit të tretë të Kupës Evropiane

Hendboll
Hendboll: Të martën shorti për Ferizajn dhe Istogun në Kupën Evropiane

Hendboll: Të martën shorti për Ferizajn dhe Istogun në Kupën Evropiane

Hendboll
Federata e Hendbollit të Kosovës paraqet skuadrat për garat evropiane

Federata e Hendbollit të Kosovës paraqet skuadrat për garat evropiane

Hendboll
Hendboll: Vushtrria fiton Kupën e Kosovës pas fitores ndaj Istogut në ndeshjen që u zhvillua me shikues

Hendboll: Vushtrria fiton Kupën e Kosovës pas fitores ndaj Istogut në ndeshjen që u zhvillua me shikues

Hendboll
Hendboll: Ferizaj fiton titullin e kampionit në konkurrencën e femrave

Hendboll: Ferizaj fiton titullin e kampionit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Kampioni te hendbollistet vendoset mes Istogut dhe Ferizajt

Kampioni te hendbollistet vendoset mes Istogut dhe Ferizajt

Hendboll
Hendboll femrat: Istogu dhe Vushtrria kërkojnë finalen

Hendboll femrat: Istogu dhe Vushtrria kërkojnë finalen

Hendboll
Hendboll, Istogu për herë të parë kampion në konkurrencën e femrave

Hendboll, Istogu për herë të parë kampion në konkurrencën e femrave

Hendboll
Konkurrenca e femrave në hendboll: Istogu fiton bindshëm finalen e parë ndaj Vushtrrisë

Konkurrenca e femrave në hendboll: Istogu fiton bindshëm finalen e parë ndaj Vushtrrisë

Hendboll
Hendboll, konkurrenca e femrave: Istogu kërkon titullin e parë, Vushtrria të kthejë atë

Hendboll, konkurrenca e femrave: Istogu kërkon titullin e parë, Vushtrria të kthejë atë

Hendboll
Haradinaj përgëzon hendbollistet istogase për arritjen historike në Challenge Cup

Haradinaj përgëzon hendbollistet istogase për arritjen historike në Challenge Cup

Hendboll