LAJMI I FUNDIT:

KH Istogu

66 Artikuj

Istogu fitoi derbin ndaj Vushtrrisë në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu fitoi derbin ndaj Vushtrrisë në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
FHK-ja dënon rëndë sulmin ndaj delegatit Vitaku

FHK-ja dënon rëndë sulmin ndaj delegatit Vitaku

Hendboll
Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Blerta Ahmetxhekaj e do Superkupën e hendbollit në koleksionin e Istogut

Blerta Ahmetxhekaj e do Superkupën e hendbollit në koleksionin e Istogut

Hendboll
Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Hendboll
Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Hendboll
Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Hendboll
Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Istogu luan përballë Çairit në Kupën Evropiane

Istogu luan përballë Çairit në Kupën Evropiane

Hendboll
Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Istogu feston titullin e kampionit

Istogu feston titullin e kampionit

Hendboll
Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Hendboll
Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Hendboll
Istogu fiton ndaj Vushtrrisë dhe bën hapin e parë drejt finales

Istogu fiton ndaj Vushtrrisë dhe bën hapin e parë drejt finales

Hendboll
Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Hendboll
Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll
Nikshiqi i Malit të Zi i fiton turneun ndërkombëtar në Gjakovë

Nikshiqi i Malit të Zi i fiton turneun ndërkombëtar në Gjakovë

Hendboll
Hendbollistë nga Brazili në skuadrat e Kosovës

Hendbollistë nga Brazili në skuadrat e Kosovës

Hendboll
Lëndimi serioz i Albina Rugovës, hendbollistja do të mungojë rreth gjashtë muaj

Lëndimi serioz i Albina Rugovës, hendbollistja do të mungojë rreth gjashtë muaj

Hendboll
Fitorja e 13-të rresht e Istogut, triumfon në derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Fitorja e 13-të rresht e Istogut, triumfon në derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Hendboll
Kapitenia e Istogut, Albina Rugova tregon çka e dallon kampionin vjeshtor nga skuadrat tjera

Kapitenia e Istogut, Albina Rugova tregon çka e dallon kampionin vjeshtor nga skuadrat tjera

Hendboll