LAJMI I FUNDIT:

KH Ferizaj

50 Artikuj

Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Ferizaj synon Superkupën, Mehmeti: Do të mundohemi ta sjellim në qytetin e hendbollit

Ferizaj synon Superkupën, Mehmeti: Do të mundohemi ta sjellim në qytetin e hendbollit

Hendboll
Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Hendboll
Trepça, Prishtina, Rahoveci e Ferizaj me transferime të rëndësishme në hendboll

Trepça, Prishtina, Rahoveci e Ferizaj me transferime të rëndësishme në hendboll

Hendboll
Hendboll: Ferizaj fiton ndaj Vëllaznimit në Gjakovë

Hendboll: Ferizaj fiton ndaj Vëllaznimit në Gjakovë

Hendboll
Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Hendboll
Ferizaj ndalet në Kupën Evropiane nga Gminy Kobierzyce

Ferizaj ndalet në Kupën Evropiane nga Gminy Kobierzyce

Hendboll
Prishtina-Ferizaj, derbi te hendbollistet nuk jep fitues

Prishtina-Ferizaj, derbi te hendbollistet nuk jep fitues

Hendboll
Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Short i vështirë për KHF Ferizaj, në Kupën Evropiane përballet me Gminy Kobierzyce

Short i vështirë për KHF Ferizaj, në Kupën Evropiane përballet me Gminy Kobierzyce

Hendboll
Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Hendboll
Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Hendboll
Ferizaj fiton ndaj Prishtinës dhe kualifikohet në finalen e ‘play-offit’ në Superligën e hendbollit

Ferizaj fiton ndaj Prishtinës dhe kualifikohet në finalen e ‘play-offit’ në Superligën e hendbollit

Hendboll
Prishtina dhe Ferizaj zhvillojnë të mërkurën ndeshjen vendimtare në Superligën e femrave në hendboll

Prishtina dhe Ferizaj zhvillojnë të mërkurën ndeshjen vendimtare në Superligën e femrave në hendboll

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Ferizaj fiton ndaj ‘Jusuf Gërvallës’ dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës në hendboll

Ferizaj fiton ndaj ‘Jusuf Gërvallës’ dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës në hendboll

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll
Pikë të reja për Vushtrrinë dhe Ferizajn në Superligën e hendbollit

Pikë të reja për Vushtrrinë dhe Ferizajn në Superligën e hendbollit

Hendboll
Hendbollistë nga Brazili në skuadrat e Kosovës

Hendbollistë nga Brazili në skuadrat e Kosovës

Hendboll
Dy pikë të reja për Prishtinën në fitoren ndaj Ferizajt

Dy pikë të reja për Prishtinën në fitoren ndaj Ferizajt

Hendboll
Hendboll: Ferizaj e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në Holandë

Hendboll: Ferizaj e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në Holandë

Hendboll
Hendboll: Javë me ndeshje të shumta evropiane për skuadrat nga Kosova

Hendboll: Javë me ndeshje të shumta evropiane për skuadrat nga Kosova

Hendboll