LAJMI I FUNDIT:

KH Besa

109 Artikuj

FHK me tetë skuadra në Kupat Evropiane të hendbollit

FHK me tetë skuadra në Kupat Evropiane të hendbollit

Hendboll
Klubet nga Peja dominuan këtë vit tri nga katër sportet kryesore në Kosovë

Klubet nga Peja dominuan këtë vit tri nga katër sportet kryesore në Kosovë

Sport
Besa Famgas, kampione e Kosovës për herë të dhjetë rresht

Besa Famgas, kampione e Kosovës për herë të dhjetë rresht

Hendboll
Trepça-Besa, sfida e dytë finale e ‘play-offit’ në hendboll

Trepça-Besa, sfida e dytë finale e ‘play-offit’ në hendboll

Hendboll
Fituesit e Kupës së Kosovës në hendboll ndër vite

Fituesit e Kupës së Kosovës në hendboll ndër vite

Hendboll
Besa Famgas fiton Superkupën e Kosovës

Besa Famgas fiton Superkupën e Kosovës

Hendboll
Muqolli pret që Superkupa e hendbollit të jetë e Besës

Muqolli pret që Superkupa e hendbollit të jetë e Besës

Hendboll
Vushtrria triumfon ndaj Vëllaznimit, Besa me lehtësi ndaj Llapit

Vushtrria triumfon ndaj Vëllaznimit, Besa me lehtësi ndaj Llapit

Hendboll
Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Hendboll
Hendboll: Kastrioti ndal në barazim Besën

Hendboll: Kastrioti ndal në barazim Besën

Hendboll
Besa mposhtet në Kroaci, e synon rikthimin në ndeshjen në Pejë

Besa mposhtet në Kroaci, e synon rikthimin në ndeshjen në Pejë

Hendboll
Dy ndeshje interesante të mërkurën në Superligën e Kosovës në hendboll

Dy ndeshje interesante të mërkurën në Superligën e Kosovës në hendboll

Hendboll
Besa Famgas e pandalshme në Superligën e hendbollit

Besa Famgas e pandalshme në Superligën e hendbollit

Hendboll
Besa Famgas sot luan në Finlandë

Besa Famgas sot luan në Finlandë

Hendboll
Besa Famgas synon suksesin në garat evropiane

Besa Famgas synon suksesin në garat evropiane

Hendboll
Besa pa vështirësi në derbin ndaj Prishtinës në hendboll

Besa pa vështirësi në derbin ndaj Prishtinës në hendboll

Hendboll
Vëllaznimi fiton sfidën e hendbollit në udhëtim në Deçan

Vëllaznimi fiton sfidën e hendbollit në udhëtim në Deçan

Hendboll
Besa Famgas, Rahoveci dhe Kastrioti mësojnë kundërshtarët për garat evropaine në hendboll

Besa Famgas, Rahoveci dhe Kastrioti mësojnë kundërshtarët për garat evropaine në hendboll

Hendboll
Besa Famgas fitoi turneun “Jeton Tërstena – Tota” në hendboll

Besa Famgas fitoi turneun “Jeton Tërstena – Tota” në hendboll

Hendboll
Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Hendboll
Besa Famgas me trajner të ri

Besa Famgas me trajner të ri

Hendboll
Kastrioti në raundin e parë, Besa Famgas e Rahoveci në të dytin në Kupën Evropiane

Kastrioti në raundin e parë, Besa Famgas e Rahoveci në të dytin në Kupën Evropiane

Hendboll
Besa Famgas në finale, fiton thellë ndaj Prishtinës

Besa Famgas në finale, fiton thellë ndaj Prishtinës

Hendboll
Besa Famgas kampione e Kosovës në hendboll pa asnjë humbje

Besa Famgas kampione e Kosovës në hendboll pa asnjë humbje

Hendboll