LAJMI I FUNDIT:

KFC

36 Artikuj

Kuzhinieri përgatit ushqim të rrem KFC në pajisjen e fërgimit me ajër – dhe duket krejtësisht krokante

Kuzhinieri përgatit ushqim të rrem KFC në pajisjen e fërgimit me ajër – dhe duket krejtësisht krokante

Interesante
Mbahet Panairi i Punës në Prishtinë, mbi 20 kompani kërkojnë për talentet dhe punëtorët e rinj

Mbahet Panairi i Punës në Prishtinë, mbi 20 kompani kërkojnë për talentet dhe punëtorët e rinj

Albert Spahiu
Santa Box në KFC Kosova – kurseni më shumë se 2 euro me ofertën e re!

Santa Box në KFC Kosova – kurseni më shumë se 2 euro me ofertën e re!

Marketing
Sesion virtual i drejtpërdrejtë: Promovimi i franchising (franshizimit) si model biznesi në Kosovë

Sesion virtual i drejtpërdrejtë: Promovimi i franchising (franshizimit) si model biznesi në Kosovë

Burger King
Burger King Kosova ju fton të porositni në KFC – dhe e ka seriozisht!

Burger King Kosova ju fton të porositni në KFC – dhe e ka seriozisht!

Burger King
Të gjitha pjesët e mishit në KFC + pomfrit = çmim fantastik!

Të gjitha pjesët e mishit në KFC + pomfrit = çmim fantastik!

Marketing
Kë Fë Cë apo Ki Ef Si? Qysh i thu s’ka rëndësi – shije ma t’mirë kërka s’ki!

Kë Fë Cë apo Ki Ef Si? Qysh i thu s’ka rëndësi – shije ma t’mirë kërka s’ki!

Marketing
Gjithkush ka të drejtë me hongër Grander Burgerin e KFC-së

Gjithkush ka të drejtë me hongër Grander Burgerin e KFC-së

Marketing
KFC Kosova me ‘delivery’ falas në këto qytete!

KFC Kosova me ‘delivery’ falas në këto qytete!

Marketing
KFC Kosova hap pikën e re në Fushë Kosovë

KFC Kosova hap pikën e re në Fushë Kosovë

Marketing
Pse ‘Cheese Burgeri’ është ndryshe në KFC?

Pse ‘Cheese Burgeri’ është ndryshe në KFC?

Marketing
Historia e jashtëzakonshme e Colonel Sandersit, themeluesit të 20 mijë restoranteve të KFC-së

Historia e jashtëzakonshme e Colonel Sandersit, themeluesit të 20 mijë restoranteve të KFC-së

Botë
Klienti e zbulon trukun se si të merrni 20% zbritje në KFC Kosova

Klienti e zbulon trukun se si të merrni 20% zbritje në KFC Kosova

Marketing
Me pastërti dhe higjienë maksimale, KFC Kosova prej sot i hap të gjitha pikat me kapacitet të plotë!

Me pastërti dhe higjienë maksimale, KFC Kosova prej sot i hap të gjitha pikat me kapacitet të plotë!

Marketing
Persona me maska shihen në KFC Kosova – nuk është ajo çfarë mendoni! 😃

Persona me maska shihen në KFC Kosova – nuk është ajo çfarë mendoni! 😃

Kosovë
Koloneli s’pushon – KFC sot fillon punën në këto pika të “Drive Thru” dhe “Take Away”

Koloneli s’pushon – KFC sot fillon punën në këto pika të “Drive Thru” dhe “Take Away”

Marketing
Prapaskenat e përgatitjes së ushqimit në KFC: Zero tolerancë ndaj papastërtisë!

Prapaskenat e përgatitjes së ushqimit në KFC: Zero tolerancë ndaj papastërtisë!

Marketing
Mishi më krokant i pulës i KFC-së, që tani edhe në Gazi Babë

Mishi më krokant i pulës i KFC-së, që tani edhe në Gazi Babë

Marketing
Nga nesër KFC me pikë të re në qendër të Prishtinës

Nga nesër KFC me pikë të re në qendër të Prishtinës

Marketing
Disa gjëra interesante që duhet t’i dini për KFC që punon edhe në Maqedoni

Disa gjëra interesante që duhet t’i dini për KFC që punon edhe në Maqedoni

Marketing
KFC reagon pas vjedhjeve të njëpasnjëshme në restorantet e saj

KFC reagon pas vjedhjeve të njëpasnjëshme në restorantet e saj

Të Tjera
OMG, çka ka ndodhë me KFC?!

OMG, çka ka ndodhë me KFC?!

Marketing
KFC e hapi restorantin e parë „Drive Thru“ në Maqedoni

KFC e hapi restorantin e parë „Drive Thru“ në Maqedoni

Marketing
Për përvjetorin e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara, brendi Amerikan hap dy pika të reja në Kosovë

Për përvjetorin e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara, brendi Amerikan hap dy pika të reja në Kosovë

Marketing