LAJMI I FUNDIT:
KF Llapi

KF Llapi

1721 Artikuj

I realizoi dy gola në derbi, Muhamet Hyseni merr çmimin ‘Ylli i javës’

I realizoi dy gola në derbi, Muhamet Hyseni merr çmimin ‘Ylli i javës’

Superliga
Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Superliga
Daja: E dinim se humbja do të vinte një ditë, luajtëm mirë

Daja: E dinim se humbja do të vinte një ditë, luajtëm mirë

Superliga
Spektakël në Podujevë, Llapi me ‘manita’ e njofton Ballkanin me humbje

Spektakël në Podujevë, Llapi me ‘manita’ e njofton Ballkanin me humbje

Superliga
Llapi synon t’ia shkaktoj humbjen e parë Ballkanit, suharekasit për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Llapi synon t’ia shkaktoj humbjen e parë Ballkanit, suharekasit për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e 17-të në Albi Mall Superligë starton sot, vëmendja kryesore në derbin Llapi – Ballkani

Xhiro e 17-të në Albi Mall Superligë starton sot, vëmendja kryesore në derbin Llapi – Ballkani

Superliga
Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Sport vendor
Llapi dhe Malisheva fitojnë dhe kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Llapi dhe Malisheva fitojnë dhe kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Superliga
Malisheva befason Llapin, e mposht në Podujevë

Malisheva befason Llapin, e mposht në Podujevë

Superliga
Llapi synon fitoren e radhës ndaj Malishevës, formacionet zyrtare

Llapi synon fitoren e radhës ndaj Malishevës, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, dy përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, dy përballje interesante në orar

Superliga
Hidhet shorti për 1/16-tën e Kupës së Kosovës

Hidhet shorti për 1/16-tën e Kupës së Kosovës

Sport vendor
Të premten hidhet shorti i Kupës së Kosovës

Të premten hidhet shorti i Kupës së Kosovës

Sport vendor
Si arriti Gjilani të bëhej klubi i vetëm që largoi borën dhe organizoi ndeshjen në orarin e paraparë

Si arriti Gjilani të bëhej klubi i vetëm që largoi borën dhe organizoi ndeshjen në orarin e paraparë

Superliga
Llapi korr fitore në udhëtim ndaj Gjilanit

Llapi korr fitore në udhëtim ndaj Gjilanit

Superliga
Gjilani pret në shtëpi Llapin, formacionet zyrtare

Gjilani pret në shtëpi Llapin, formacionet zyrtare

Superliga
Prishtina – Drita shtyhet, por sfida mes Gjilanit dhe Llapit luhet sipas orarit të rregullt

Prishtina – Drita shtyhet, por sfida mes Gjilanit dhe Llapit luhet sipas orarit të rregullt

Superliga
Albi Mall Superliga e Kosovës, sot zhvillohen dy ndeshje

Albi Mall Superliga e Kosovës, sot zhvillohen dy ndeshje

Superliga
Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 15-të në Albi Mall Superligën e Kosovës, Mervan Bejtullahu në derbi

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 15-të në Albi Mall Superligën e Kosovës, Mervan Bejtullahu në derbi

Superliga
“Nuk di se çfarë duhet të bëj më shumë si trajner”, Tahir Batatina ofrohet për postin e përzgjedhësit të Kosovës

“Nuk di se çfarë duhet të bëj më shumë si trajner”, Tahir Batatina ofrohet për postin e përzgjedhësit të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Publikohen vlerat e reja për Albi Mall Superligën – Ballkani klubi më vlefshëm, Dellova dhe Bejtullahu mbajnë primatin e lojtarëve

Publikohen vlerat e reja për Albi Mall Superligën – Ballkani klubi më vlefshëm, Dellova dhe Bejtullahu mbajnë primatin e lojtarëve

Shkumbin Pireva
Lumbardh Dellova, Ilir Krasniqi dhe Qëndrim Zyba gati për hapin tjetër në karrierën e tyre

Lumbardh Dellova, Ilir Krasniqi dhe Qëndrim Zyba gati për hapin tjetër në karrierën e tyre

Shkumbin Pireva
Llapi fiton me rezultat minimal ndaj Feronikelit ’74

Llapi fiton me rezultat minimal ndaj Feronikelit ’74

Superliga
Llapi dhe Feronikeli ’74 në kërkim të këndelljes, formacionet zyrtare

Llapi dhe Feronikeli ’74 në kërkim të këndelljes, formacionet zyrtare

Superliga