LAJMI I FUNDIT:

KF Liqeni

23 Artikuj

Prishtina 01 shpallet kampion në Superligën e Kosovës në futsall

Prishtina 01 shpallet kampion në Superligën e Kosovës në futsall

Futsall
Liqeni – Prishtina 01, sonte zhvillohet finalja e dytë në futsal

Liqeni – Prishtina 01, sonte zhvillohet finalja e dytë në futsal

Superliga
Prishtina 01 fiton me shumë spektakël ndeshjen e parë ndaj Liqenit

Prishtina 01 fiton me shumë spektakël ndeshjen e parë ndaj Liqenit

Futsall
Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Futsall
Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Futsall
Kampioni Fidan Gashi, jeta mes shtyllave dhe librave

Kampioni Fidan Gashi, jeta mes shtyllave dhe librave

Lavdim Pireva
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Futsall
Liqeni i mbyll me humbje dhe në vendin e fundit në grup garat në Main Round të Ligës së Kampionëve

Liqeni i mbyll me humbje dhe në vendin e fundit në grup garat në Main Round të Ligës së Kampionëve

Futsall
Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Futsall
Liqeni mëson njërin prej tre kundërshtarëve në ‘Main Round’

Liqeni mëson njërin prej tre kundërshtarëve në ‘Main Round’

Futsall
Liqeni kampion i Kosovës në futsall për herë të dytë radhazi

Liqeni kampion i Kosovës në futsall për herë të dytë radhazi

Futsall
FC Prishtina, fituese e Kupës së Kosovës në futsall

FC Prishtina, fituese e Kupës së Kosovës në futsall

Kosovë
Prishtina – Liqeni, finalja e Kupës në futsall

Prishtina – Liqeni, finalja e Kupës në futsall

Futsall
Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Futsall
Liqeni e nis me fitore, mposht skuadrën rumune FC United Galati

Liqeni e nis me fitore, mposht skuadrën rumune FC United Galati

Futsall
Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Futsall
FC Liqeni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve, ndeshjet do t’i zhvillojë në Ukrainë

FC Liqeni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve, ndeshjet do t’i zhvillojë në Ukrainë

Futsall
U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

Futsall
Kampioni i Kosovës në futsall, FC Liqeni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Kampioni i Kosovës në futsall, FC Liqeni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Ligat tjera
Liqeni e fitoi ndeshjen e parë finale

Liqeni e fitoi ndeshjen e parë finale

Superliga
FC Liqeni, fitues i Kupës së Kosovës në futsall

FC Liqeni, fitues i Kupës së Kosovës në futsall

Futsall
Liburni – Liqeni, finalja e Kupës së Kosovës në futsall

Liburni – Liqeni, finalja e Kupës së Kosovës në futsall

Futsall