LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1307 Artikuj

Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Superliga
Lincoln Red Imps, kundërshtar i njohur për klubet nga Kosova – rezultatet ndaj Dritës e Feronikelit dhe fitorja në tavolinë ndaj Prishtinës

Lincoln Red Imps, kundërshtar i njohur për klubet nga Kosova – rezultatet ndaj Dritës e Feronikelit dhe fitorja në tavolinë ndaj Prishtinës

Shkumbin Pireva
Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Shkumbin Pireva
Datat dhe orari për dy ndeshjet e barazhit dhe finalen e Kupës së Kosovës

Datat dhe orari për dy ndeshjet e barazhit dhe finalen e Kupës së Kosovës

Sport vendor
Liria fiton derbin ndaj Feronikelit, “Arpagjik’t” me koreografi fantastike në nderim të UÇK-së

Liria fiton derbin ndaj Feronikelit, “Arpagjik’t” me koreografi fantastike në nderim të UÇK-së

Liga e Parë
Trepça ’89 kalon tutje në Kupën e Kosovës, fiton me rezultat zyrtar ndeshjen ndaj Feronikeli ‘74

Trepça ’89 kalon tutje në Kupën e Kosovës, fiton me rezultat zyrtar ndeshjen ndaj Feronikeli ‘74

Superliga
Njëri prej sulmuesve më të mirë në futbollin kosovar, Labinot Osmani, i jep fund karrierës

Njëri prej sulmuesve më të mirë në futbollin kosovar, Labinot Osmani, i jep fund karrierës

Superliga
Trepça ’89 e eliminua nga Kupa e Kosovës, por kërkon fitoren në tavolinë ndaj Feronikelit

Trepça ’89 e eliminua nga Kupa e Kosovës, por kërkon fitoren në tavolinë ndaj Feronikelit

Superliga
Llapi, Ballkani dhe Feronikeli kalojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Llapi, Ballkani dhe Feronikeli kalojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Superliga
Vit i jashtëzakonshëm në futbollin kosovar: Ballkani kampion për herë të parë në histori, Llapi fitues i Kupës dhe katër skuadra në Evropë

Vit i jashtëzakonshëm në futbollin kosovar: Ballkani kampion për herë të parë në histori, Llapi fitues i Kupës dhe katër skuadra në Evropë

Superliga
Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Superliga
Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Superliga
Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Mbyllet sezoni 2021/22, renditja e plotë në BKT Superligën e Kosovës

Mbyllet sezoni 2021/22, renditja e plotë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Drenica fiton ndaj Feronikelit për t’i ikur barazhit

Drenica fiton ndaj Feronikelit për t’i ikur barazhit

Superliga
Drenica kërkon fitore ndaj Feronikelit për mbijetesë, formacionet zyrtare

Drenica kërkon fitore ndaj Feronikelit për mbijetesë, formacionet zyrtare

Superliga
Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që kërkojnë t’i shmangen barazhit

Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që kërkojnë t’i shmangen barazhit

Superliga
Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Superliga
Rezultatet dhe tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 35-të

Rezultatet dhe tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 35-të

Superliga
Ulpiana nuk tregon mëshirë për Feronikelin në duelin e tetë golave

Ulpiana nuk tregon mëshirë për Feronikelin në duelin e tetë golave

Superliga
Ulpiana dhe Feronikeli luajnë për prestigj, formacionet zyrtare

Ulpiana dhe Feronikeli luajnë për prestigj, formacionet zyrtare

Superliga
Zhvillohet xhiro e parafundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që po luftojnë për mbijetesë

Zhvillohet xhiro e parafundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që po luftojnë për mbijetesë

Superliga
Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga