LAJMI I FUNDIT:

KF Dardana

23 Artikuj

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Superliga
Gjashtë takime mjaft interesante zhvillohen në Kupën e Kosovës

Gjashtë takime mjaft interesante zhvillohen në Kupën e Kosovës

Superliga
Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liga e Parë
Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Liga e Parë
Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Liga e Parë
Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Liga e Parë
Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Liga e Parë
Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Liga e Parë
Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
U hodh shorti për 1/8 e finales së Digitalb Kupës së Kosovës

U hodh shorti për 1/8 e finales së Digitalb Kupës së Kosovës

Superliga
Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Kosovë
Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Kosovë
Hidhet shorti për rrethin e dytë në Kupën e Kosovës, super përballje në Therandë

Hidhet shorti për rrethin e dytë në Kupën e Kosovës, super përballje në Therandë

Supërliga
Besa dhe Liria e nisin me fitore sezonin e ri në Ligën e Parë, rezultatet komplete dhe tabela

Besa dhe Liria e nisin me fitore sezonin e ri në Ligën e Parë, rezultatet komplete dhe tabela

Liga e Parë


mob5