LAJMI I FUNDIT:
Kevin Trapp

Kevin Trapp

16 Artikuj

Info

Kevin Trapp është futbollist gjerman i lindur më 8 korrik 1990.

Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve, formacion shumë sulmues

Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve, formacion shumë sulmues

Liga e Kampionëve
Statistikat e Rrahmanit dhe notat e lojtarëve në ndeshjen Frankfurt 0-2 Napoli

Statistikat e Rrahmanit dhe notat e lojtarëve në ndeshjen Frankfurt 0-2 Napoli

Liga e Kampionëve
Partnerja e Kevin Trapp, Izabel Goulart tifoze e zjarrtë gjatë ndeshjes së Gjermanisë me Spanjën

Partnerja e Kevin Trapp, Izabel Goulart tifoze e zjarrtë gjatë ndeshjes së Gjermanisë me Spanjën

Yjet
Fillimisht e quan klubi më i mirë në botë dhe pastaj e refuzon, Trapp i kthen përgjigje Manchester Unitedit

Fillimisht e quan klubi më i mirë në botë dhe pastaj e refuzon, Trapp i kthen përgjigje Manchester Unitedit

Bundesliga
‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

Ndërkombëtare
Statistikat tregojnë se De Gea është portieri më i mirë në pesë ligat më të forta në Evropë

Statistikat tregojnë se De Gea është portieri më i mirë në pesë ligat më të forta në Evropë

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Bayern Munich 1-2 Eintracht Frankfurt, Kevin Trapp heroi i takimit

Notat e lojtarëve: Bayern Munich 1-2 Eintracht Frankfurt, Kevin Trapp heroi i takimit

Bundesliga
PSG e sheh Dubravkan si zëvendësues të Trappit

PSG e sheh Dubravkan si zëvendësues të Trappit

Ligue 1
Buffon pritet të jetë portieri kryesor i PSG-së, por Tuchel thotë se zgjedhja do të jetë e vështirë

Buffon pritet të jetë portieri kryesor i PSG-së, por Tuchel thotë se zgjedhja do të jetë e vështirë

Ligue 1
Është e dashura e futbollistit gjerman Kevin Trapp, por modelja atraktive Izabel Goulart bëri tifo për Brazilin

Është e dashura e futbollistit gjerman Kevin Trapp, por modelja atraktive Izabel Goulart bëri tifo për Brazilin

Yjet
Kombëtarja e Gjermanisë aksidentalisht zbulon listën zyrtare për Kampionatin Botëror,katër futbollistë mbetën jashtë ndërsa Neuer do të jetë në Rusi

Kombëtarja e Gjermanisë aksidentalisht zbulon listën zyrtare për Kampionatin Botëror,katër futbollistë mbetën jashtë ndërsa Neuer do të jetë në Rusi

Përfaqësueset
Liverpooli nuk po bëhet rehat me portierët, gati oferta për transferimin e Trapp

Liverpooli nuk po bëhet rehat me portierët, gati oferta për transferimin e Trapp

Premier League
Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Yjet
Trapp i hapur për kalimin te Milani

Trapp i hapur për kalimin te Milani

Ligue 1
Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Arbios Kryeziu
Trapp largohet nga Parisi, tri skuadra gjermane pas tij

Trapp largohet nga Parisi, tri skuadra gjermane pas tij

Bundesliga