LAJMI I FUNDIT:

Kërçovë

113 Artikuj

Brenda një dite goditen tre këmbësorë, dy në Tetovë dhe një në Kërçovë

Brenda një dite goditen tre këmbësorë, dy në Tetovë dhe një në Kërçovë

Kronikë e Zezë
Tërmet në Maqedoni, epiqendra në Kërçovë

Tërmet në Maqedoni, epiqendra në Kërçovë

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Nëse vetëm një deputet voton ndryshimet kushtetuese, unë largohem nga politika

Mickoski: Nëse vetëm një deputet voton ndryshimet kushtetuese, unë largohem nga politika

Maqedonia e Veriut
QMK: Dje në territorin e Maqedonisë janë shuar 18 zjarre, ndërsa një është lokalizuar

QMK: Dje në territorin e Maqedonisë janë shuar 18 zjarre, ndërsa një është lokalizuar

Maqedonia e Veriut
Kërçovë, fshati Popojan pothuajse i boshatisur: Kanë mbetur vetëm të moshuarit,  nuk ka shitore e as transport

Kërçovë, fshati Popojan pothuajse i boshatisur: Kanë mbetur vetëm të moshuarit, nuk ka shitore e as transport

Maqedonia e Veriut
Kërçovë: Tec “Osllomej” zbraz fshatrat dhe shpërngul nxënësit (VIDEO)

Kërçovë: Tec “Osllomej” zbraz fshatrat dhe shpërngul nxënësit (VIDEO)

Maqedonia e Veriut
Të verbërit në Kërçovë janë lënë në harresë!

Të verbërit në Kërçovë janë lënë në harresë!

Maqedonia e Veriut
Aksident me fatalitet në rrugën Gostivar-Kërçovë, vdes 24 vjeçari

Aksident me fatalitet në rrugën Gostivar-Kërçovë, vdes 24 vjeçari

Maqedonia e Veriut
Zjarr në transformatorin e centralit fotovoltaik në Osllomej

Zjarr në transformatorin e centralit fotovoltaik në Osllomej

Maqedonia e Veriut
Manifestim për 80 vjetorin e shkollës së parë shqipe në Kërçovë

Manifestim për 80 vjetorin e shkollës së parë shqipe në Kërçovë

Arsim
Zanati po zhduket, thotë kazanxhiu nga Kërçova

Zanati po zhduket, thotë kazanxhiu nga Kërçova

Sociale
Kushte të mjerueshme në Spitalin e Kërçovës

Kushte të mjerueshme në Spitalin e Kërçovës

Maqedonia e Veriut
Dehari: E informova ministren Carovska për bojkotin e mundshëm të mësimit në shumë shkolla në komunën e Kërçovës

Dehari: E informova ministren Carovska për bojkotin e mundshëm të mësimit në shumë shkolla në komunën e Kërçovës

Komunat
Sot u protestua në Kërçovë kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Sot u protestua në Kërçovë kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Maqedonia e Veriut
Shtyhet protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike në Kërçovë

Shtyhet protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike në Kërçovë

Maqedonia e Veriut
Infektohet me coronavirus një imam në Kërçovë, mbyllen tetë xhami

Infektohet me coronavirus një imam në Kërçovë, mbyllen tetë xhami

Maqedonia e Veriut
Aksident në afërsi të Kërçovës humb jetën një person nga Shkupi

Aksident në afërsi të Kërçovës humb jetën një person nga Shkupi

Kronikë e Zezë
Arrestohen tre persona në Kërçovë, kanë sulmuar një taksist

Arrestohen tre persona në Kërçovë, kanë sulmuar një taksist

Kronikë e Zezë
Është vendosur nën kontroll zjarri që shpërtheu në Kërçovë

Është vendosur nën kontroll zjarri që shpërtheu në Kërçovë

Maqedonia e Veriut
Shpërthen zjarr në Kërçovë

Shpërthen zjarr në Kërçovë

Maqedonia e Veriut
Aktpadi kundër një personi për ndezje të zjarrit në Zajaz

Aktpadi kundër një personi për ndezje të zjarrit në Zajaz

Maqedonia e Veriut
Vrasje në Kërçovë, një burrë gjendet i vdekur

Vrasje në Kërçovë, një burrë gjendet i vdekur

Kronikë e Zezë
Lëndohet rëndë një 83 vjeçare në Kërçovë pasi u godit nga një furgon

Lëndohet rëndë një 83 vjeçare në Kërçovë pasi u godit nga një furgon

Kronikë e Zezë
PTHP me padi ndaj publikuesit të “bombave” për zyrtarët e BDI-së

PTHP me padi ndaj publikuesit të “bombave” për zyrtarët e BDI-së

Maqedonia e Veriut