LAJMI I FUNDIT:

Kërcënimi

25 Artikuj

Reagon këshilltari i kryeministrit Kurti: Gjuha e Faton Klinakut nuk përfaqëson luftëtarin e UÇK-së, as veteranin e luftës

Reagon këshilltari i kryeministrit Kurti: Gjuha e Faton Klinakut nuk përfaqëson luftëtarin e UÇK-së, as veteranin e luftës

Kosovë
“Sindroma e Stokholmit”, ja se çfarë është dhe si manifestohet

“Sindroma e Stokholmit”, ja se çfarë është dhe si manifestohet

Psikologji
Në vend që të kërcënoni fëmijët – shpjegoni pasojat

Në vend që të kërcënoni fëmijët – shpjegoni pasojat

Këshilla për prindër
Jo vetëm për sulm ndaj policisë dhe djegie të veturave në veri, serbi i arrestuar dyshohet se kërcënonte serbët që ta braktisin FSK-në

Jo vetëm për sulm ndaj policisë dhe djegie të veturave në veri, serbi i arrestuar dyshohet se kërcënonte serbët që ta braktisin FSK-në

Siguri
Kërcënimi nga Petkoviq për agresion ushtarak, reagon presidentja Osmani: Në territorin e Kosovës kurrë më nuk do të ketë policë dhe ushtarë të Serbisë

Kërcënimi nga Petkoviq për agresion ushtarak, reagon presidentja Osmani: Në territorin e Kosovës kurrë më nuk do të ketë policë dhe ushtarë të Serbisë

Kosovë
Pasagjerët mbetën të habitur kur kuptuan se aeroplani i tyre po shoqërohej nga një aeroplan luftarak – zbulohet arsyeja

Pasagjerët mbetën të habitur kur kuptuan se aeroplani i tyre po shoqërohej nga një aeroplan luftarak – zbulohet arsyeja

Nga Bota
Kurti flet për kërcënimin ndaj tij: Nuk ndjehem i rrezikuar

Kurti flet për kërcënimin ndaj tij: Nuk ndjehem i rrezikuar

Siguri
Pacolli: Nuk e lejoj askënd të ma kërcënoj familjen dhe fëmijët e mi

Pacolli: Nuk e lejoj askënd të ma kërcënoj familjen dhe fëmijët e mi

Kosovë
Irani kërcënon Evropën: Sot, ushtria amerikane është në rrezik, nesër ushtria evropiane mund të jetë në rrezik

Irani kërcënon Evropën: Sot, ushtria amerikane është në rrezik, nesër ushtria evropiane mund të jetë në rrezik

Nga Bota
Kërcënimi ushtarak i Iranit, SHBA nuk mund të mbrohet nga gjithçka dhe gjatë gjithë kohës

Kërcënimi ushtarak i Iranit, SHBA nuk mund të mbrohet nga gjithçka dhe gjatë gjithë kohës

Nga Bota
Burra të maskuar dhe të armatosur që kërcënojnë pasagjerët në aeroplan – pamjet që rezultuan të kenë qenë të një ‘stërvitjeje’ nxisin reagime të ashpra

Burra të maskuar dhe të armatosur që kërcënojnë pasagjerët në aeroplan – pamjet që rezultuan të kenë qenë të një ‘stërvitjeje’ nxisin reagime të ashpra

Nga Bota
Kërcënohet me jetë një mjek në Spitalin e Gjakovës

Kërcënohet me jetë një mjek në Spitalin e Gjakovës

Kronika e Zezë
Bordi i  KEK-ut shpreh shqetësim për kërcënimin ndaj drejtorit Njazi Thaçi

Bordi i KEK-ut shpreh shqetësim për kërcënimin ndaj drejtorit Njazi Thaçi

Kosovë
Bahtiri: Kërcënimi me vdekje më erdhi për shkak të urës së Ibrit

Bahtiri: Kërcënimi me vdekje më erdhi për shkak të urës së Ibrit

Kosovë
Fisnik Ismaili tregon se kush dhe si e fotografoi tinëz në zyrën e tij

Fisnik Ismaili tregon se kush dhe si e fotografoi tinëz në zyrën e tij

Kosovë
Personi me të meta psikike kërcënon se do ta djeg veten

Personi me të meta psikike kërcënon se do ta djeg veten

Kronika e Zezë
Kërcënohet me jetë Arbana Xharra: “Do ta mbushim barkun plumba”

Kërcënohet me jetë Arbana Xharra: “Do ta mbushim barkun plumba”

Kosovë
Pronari italian i “call center” kërcënon punonjësit

Pronari italian i “call center” kërcënon punonjësit

Shqipëri
Qeveria e shqetësuar për letrën kërcënuese ndaj UP-së

Qeveria e shqetësuar për letrën kërcënuese ndaj UP-së

Siguri
Letra kërcënuese e “ISIS-it” dërguar UP-së, të merret seriozisht

Letra kërcënuese e “ISIS-it” dërguar UP-së, të merret seriozisht

Jehona Hulaj
Greqia po kërcënon me ushtri

Greqia po kërcënon me ushtri

Shqipëri
Një person në Tiranë kërcënon me vetëvrasje (Video)

Një person në Tiranë kërcënon me vetëvrasje (Video)

Shqipëri
Kërcënim i çuditshëm i banorëve të dëbuar nga objekti banesor në Lagjen Dardania (Video)

Kërcënim i çuditshëm i banorëve të dëbuar nga objekti banesor në Lagjen Dardania (Video)

Prishtina
Kërcënohen me vdekje 11 deputetë gjermanë me origjinë turke

Kërcënohen me vdekje 11 deputetë gjermanë me origjinë turke

Nga Bota