LAJMI I FUNDIT:

Kenny Dalglish

11 Artikuj

Transferimet më të mira të të gjitha kohërave të Liverpoolit: Nga Dalglish te Salah e Van Dijk – 10 lojtarë që bë historinë në klub

Transferimet më të mira të të gjitha kohërave të Liverpoolit: Nga Dalglish te Salah e Van Dijk – 10 lojtarë që bë historinë në klub

Premier League
Në kohë paralele, publikohen pamjet nga reagimi i Sir Alex Ferguson dhe ai i Sir Kenny Dalglish në derbin United-Liverpool

Në kohë paralele, publikohen pamjet nga reagimi i Sir Alex Ferguson dhe ai i Sir Kenny Dalglish në derbin United-Liverpool

Premier League
Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Ndërkombëtare
“Tash a duhet të të quaj trajner” – 13 futbollistët që drejtuan ish-bashkëlojtarët e tyre

“Tash a duhet të të quaj trajner” – 13 futbollistët që drejtuan ish-bashkëlojtarët e tyre

Ndërkombëtare
Histori, emocione dhe krenari – Kenny Dalglish, njeriu që ia kishte fituar titullin Liverpoolit para tri dekadash

Histori, emocione dhe krenari – Kenny Dalglish, njeriu që ia kishte fituar titullin Liverpoolit para tri dekadash

Premier League
Me lot në sy dhe plot emocione – Klopp ua dedikon titullin dy legjendave, Kenny Dalglish dhe Steven Gerrard

Me lot në sy dhe plot emocione – Klopp ua dedikon titullin dy legjendave, Kenny Dalglish dhe Steven Gerrard

Premier League
Klopp nuk i mban lotët ndërkohë që urohet nga trajneri i fundit që e fitoi titullin para tij

Klopp nuk i mban lotët ndërkohë që urohet nga trajneri i fundit që e fitoi titullin para tij

Premier League
Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish lirohet nga spitali pas shërimit nga coronavirusi

Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish lirohet nga spitali pas shërimit nga coronavirusi

Premier League
Përqindja fituese dhe titujt e Kloppit në krahasim me trajnerët tjerë të Liverpoolit

Përqindja fituese dhe titujt e Kloppit në krahasim me trajnerët tjerë të Liverpoolit

Premier League
Gullit, Giggs dhe tani Kompany – Mësoni emrat e legjendave që mbajtën pozitën lojtar-trajner

Gullit, Giggs dhe tani Kompany – Mësoni emrat e legjendave që mbajtën pozitën lojtar-trajner

Ndërkombëtare
Sa shumë ka ndryshuar bota, 10 nga gjërat që kanë ndodhur prej se Liverpooli e ka fituar titullin për herë të fundit

Sa shumë ka ndryshuar bota, 10 nga gjërat që kanë ndodhur prej se Liverpooli e ka fituar titullin për herë të fundit

Premier League