LAJMI I FUNDIT:

Kejvina Kthella

214 Artikuj

Vallëzim sensual i Kejvinës në ndejën e ‘BBVA 2’ që nuk e lë askënd indiferent

Vallëzim sensual i Kejvinës në ndejën e ‘BBVA 2’ që nuk e lë askënd indiferent

Yjet
Kejvina tregon cilat do të jenë raportet me Kristin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Kejvina tregon cilat do të jenë raportet me Kristin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Po Flitet
‘Si guxon t’i gjuash luanit’ – Kejvina komenton pyetjen më të shpeshtë që i është bërë në jetë

‘Si guxon t’i gjuash luanit’ – Kejvina komenton pyetjen më të shpeshtë që i është bërë në jetë

Po Flitet
Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Butrint Avdyli
Kejvina komenton debatet e mbrëmshme në BBVA: Kiara po e shkatërron Luizin, fama po e shkatërron Kiarën

Kejvina komenton debatet e mbrëmshme në BBVA: Kiara po e shkatërron Luizin, fama po e shkatërron Kiarën

Yjet
Kejvina i del në mbrojtje Deamishelit: Luizi të do aq sa e donte Oltën brenda, jeni luftarake e nuk lëpiheni për t’u dukur bukur në publik

Kejvina i del në mbrojtje Deamishelit: Luizi të do aq sa e donte Oltën brenda, jeni luftarake e nuk lëpiheni për t’u dukur bukur në publik

Yjet
Kejvina Kthella tregon se si gjendja shëndetësore e babait të saj u përkeqësua për shkak të komenteve negative që mori pas përjashtimit nga BBVA

Kejvina Kthella tregon se si gjendja shëndetësore e babait të saj u përkeqësua për shkak të komenteve negative që mori pas përjashtimit nga BBVA

Yjet
Përjashtimi nga BBVA, rrëfehet Kejvina Kthella: Kur të dalë Luizi do të vazhdojmë si përpara, Kiara është personi më i shtirur brenda

Përjashtimi nga BBVA, rrëfehet Kejvina Kthella: Kur të dalë Luizi do të vazhdojmë si përpara, Kiara është personi më i shtirur brenda

Yjet
Kejvina publikon video ku shfaqet si brune: Pasi nuk mund ta ndryshoj imazhin pas Big Brother, vendosa t’i ndryshoj flokët

Kejvina publikon video ku shfaqet si brune: Pasi nuk mund ta ndryshoj imazhin pas Big Brother, vendosa t’i ndryshoj flokët

Yjet
Kejvina Kthella e acaruar thotë se do të donte të hynte sërish në BBVA: E bëra një gabim, por do ta bëja edhe një tjetër

Kejvina Kthella e acaruar thotë se do të donte të hynte sërish në BBVA: E bëra një gabim, por do ta bëja edhe një tjetër

Yjet
Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë ‘lidere’ në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin

Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë ‘lidere’ në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin

Yjet
Kejvina Kthella shfaqet provokuese nga pushimet në Bali

Kejvina Kthella shfaqet provokuese nga pushimet në Bali

Yjet
Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë

Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë

Yjet
Pas përjashtimit nga BBVA, Kejvina Kthella nis pushimet në Indonezi

Pas përjashtimit nga BBVA, Kejvina Kthella nis pushimet në Indonezi

Yjet
Kejvina flet sërish pas skandalit në BBVA: Ndjej si detyrim moral t’i kërkoj falje gjithë publikut, jam e sigurt që unë dhe Luizi do të jemi miq gjithmonë

Kejvina flet sërish pas skandalit në BBVA: Ndjej si detyrim moral t’i kërkoj falje gjithë publikut, jam e sigurt që unë dhe Luizi do të jemi miq gjithmonë

Yjet
U përfolën për një konflikt disa vite më parë, Einxhel flet për Kejvinën dhe skandalin e modeles në Big Brother VIP Albania

U përfolën për një konflikt disa vite më parë, Einxhel flet për Kejvinën dhe skandalin e modeles në Big Brother VIP Albania

Yjet
Motra e Kejvinës akuzon produksionin e BBVA: Kemi kërkuar t’i kërkojmë falje Luizit personalisht, por nuk na është lejuar

Motra e Kejvinës akuzon produksionin e BBVA: Kemi kërkuar t’i kërkojmë falje Luizit personalisht, por nuk na është lejuar

TV / Film
Kejvina i dërgon dron Luizit në BBVA me mbishkrimin “Unë të dua dhe ti e di”

Kejvina i dërgon dron Luizit në BBVA me mbishkrimin “Unë të dua dhe ti e di”

Yjet
Tha se nuk është penduar për shuplakën që i dha Luizit, Kejvina Kthella ‘zhduket’ nga Instagrami

Tha se nuk është penduar për shuplakën që i dha Luizit, Kejvina Kthella ‘zhduket’ nga Instagrami

Yjet
Kejvina thyen heshtjen pas skandalit në BBVA: Nuk jam penduar kurrsesi, shpulla që qëllova nuk i shktaktoi dëm as plagë atij

Kejvina thyen heshtjen pas skandalit në BBVA: Nuk jam penduar kurrsesi, shpulla që qëllova nuk i shktaktoi dëm as plagë atij

Yjet
Pas skandalit të shuplakës në Big Brother VIP Albania – Kejvina Kthella mbyll llogarinë e saj në Instagram

Pas skandalit të shuplakës në Big Brother VIP Albania – Kejvina Kthella mbyll llogarinë e saj në Instagram

Yjet
Regjisori i BBVA zbulon arsyen pse Kejvina nuk erdhi në studio pasi u skualifikua: Ishte e ngarkuar emocionalisht, e mërzitur

Regjisori i BBVA zbulon arsyen pse Kejvina nuk erdhi në studio pasi u skualifikua: Ishte e ngarkuar emocionalisht, e mërzitur

TV / Film
Pas skandalit të shuplakës në BBVA – Kejvina humb afro 30 mijë ndjekës në Instagram, Luiz Ejlli fiton mbi 200 mijë sosh

Pas skandalit të shuplakës në BBVA – Kejvina humb afro 30 mijë ndjekës në Instagram, Luiz Ejlli fiton mbi 200 mijë sosh

Yjet
Kejvina Kthella përjashtohet nga Big Brother VIP Albania në transmetim direkt – shkak dhuna fizike ndaj Luizit

Kejvina Kthella përjashtohet nga Big Brother VIP Albania në transmetim direkt – shkak dhuna fizike ndaj Luizit

TV / Film