LAJMI I FUNDIT:

KB Vushtrria

18 Artikuj

Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e Ligës së Parë në basketboll, sfida kryesore mes Istogut dhe Vushtrrisë

Ndeshjet e Ligës së Parë në basketboll, sfida kryesore mes Istogut dhe Vushtrrisë

Basketboll
Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Basketboll
Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Vushtrria, kampione e Ligës së Parë në konkurrencën e femrave në basketboll

Vushtrria, kampione e Ligës së Parë në konkurrencën e femrave në basketboll

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll
Vushtrria fiton ndaj Dritës në Ligën e Parë të Femrave në basketboll

Vushtrria fiton ndaj Dritës në Ligën e Parë të Femrave në basketboll

Basketboll
Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Basketboll
Favoritët regjistrojnë fitore në Ligën e Parë në basketboll

Favoritët regjistrojnë fitore në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Ndeshje interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Ndeshje interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll