LAJMI I FUNDIT:

KB Vllaznia

28 Artikuj

Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Liga Unike
Peja është befasuar në Ligën Unike nga Vllaznia e Shkodrës

Peja është befasuar në Ligën Unike nga Vllaznia e Shkodrës

Liga Unike
Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Liga Unike
Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Basketboll
Fitore e lehtë për Prizrenin 16 ndaj Vllaznisë në Ligën Unike

Fitore e lehtë për Prizrenin 16 ndaj Vllaznisë në Ligën Unike

Basketboll
Liga Unike rikthehet me sfida interesante në xhiron e 11-të

Liga Unike rikthehet me sfida interesante në xhiron e 11-të

Basketboll
Kampioni pa vështirësi ndaj Vllaznisë

Kampioni pa vështirësi ndaj Vllaznisë

Liga Unike
Përballje interesante në Ligën Unike

Përballje interesante në Ligën Unike

Liga Unike
Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Super Liga
Xhiro e dytë në Ligën Unike vjen me super përballje

Xhiro e dytë në Ligën Unike vjen me super përballje

Super Liga
Liga Unike starton këtë fundjavë, këto janë përballjet e xhiros së parë

Liga Unike starton këtë fundjavë, këto janë përballjet e xhiros së parë

Super Liga
Prishtina mund Vllazninë, i bashkohet Yllit në finale

Prishtina mund Vllazninë, i bashkohet Yllit në finale

Basketboll
Peja fiton ndaj Vllaznisë dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Final 8 në Ligën Unike

Peja fiton ndaj Vllaznisë dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Final 8 në Ligën Unike

Basketboll
Përballje interesante në çerekfinale të Ligës Unike në basketboll

Përballje interesante në çerekfinale të Ligës Unike në basketboll

Basketboll
Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Basketboll
Peja pa dy lojtarët kryesorë pëson humbje nga Vllaznia në Ligën Ballkanike

Peja pa dy lojtarët kryesorë pëson humbje nga Vllaznia në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Vreshtarët triumfojnë kundër Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Vreshtarët triumfojnë kundër Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Në ndeshjen e Ligës Ballkanike mes Rahovecit dhe Vllaznisë, 24 sekondat e para nuk luhen për nder të Kobe Bryant

Në ndeshjen e Ligës Ballkanike mes Rahovecit dhe Vllaznisë, 24 sekondat e para nuk luhen për nder të Kobe Bryant

Liga Unike
“Mizahir Isma” arena e duelit ndërmjet Rahovecit dhe Vllaznisë në Ligën Ballkanike

“Mizahir Isma” arena e duelit ndërmjet Rahovecit dhe Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja fiton derbin shqiptar të Ligës Ballkanike të zhvilluar në Shkodër

Peja fiton derbin shqiptar të Ligës Ballkanike të zhvilluar në Shkodër

Liga Unike
Vllaznia-Peja, derbi shqiptar në Ligën Ballkanike

Vllaznia-Peja, derbi shqiptar në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci mposhtet nga Vllaznia

Rahoveci mposhtet nga Vllaznia

Liga Unike
Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Tirana, kampione e basketbollit në Shqipëri

Tirana, kampione e basketbollit në Shqipëri

Basketboll