LAJMI I FUNDIT:

KB Vëllaznimi

159 Artikuj

Trepça fiton dhe ndërpret serinë pozitive të Vëllaznimit

Trepça fiton dhe ndërpret serinë pozitive të Vëllaznimit

Basketboll
Vëllaznimi në formë të jashtëzakonshme, Kuqezinjtë marrin fitoren e gjashtë me radhë

Vëllaznimi në formë të jashtëzakonshme, Kuqezinjtë marrin fitoren e gjashtë me radhë

Super Liga
Vëllaznimi mposht Bashkimin në Gjakovë, merr fitoren e pestë radhazi

Vëllaznimi mposht Bashkimin në Gjakovë, merr fitoren e pestë radhazi

Basketboll
Dramë në palestrën “Shani Nushi”: Pas Prishtinës bie edhe Peja në Gjakovë

Dramë në palestrën “Shani Nushi”: Pas Prishtinës bie edhe Peja në Gjakovë

Basketboll
Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Super Liga
Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Super Liga
Prishtina befasohet nga Vëllaznimi, gjakovarët morën fitoren e tretë radhazi

Prishtina befasohet nga Vëllaznimi, gjakovarët morën fitoren e tretë radhazi

Basketboll
Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Pesëshja dhe MVP i xhiros së gjashtë në Superligë

Pesëshja dhe MVP i xhiros së gjashtë në Superligë

Super Liga
Fitorja e dytë radhazi për Vëllaznimin, mposht Istogun

Fitorja e dytë radhazi për Vëllaznimin, mposht Istogun

Basketboll
Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Super Liga
Vëllaznimi merr fitoren e parë në elitë, mposht Golden Eagle Yllin

Vëllaznimi merr fitoren e parë në elitë, mposht Golden Eagle Yllin

Basketboll
Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Super Liga
Trepça rikthehet tek fitoret, mposht Vëllaznimin në “Minatori”

Trepça rikthehet tek fitoret, mposht Vëllaznimin në “Minatori”

Basketboll
Dramë deri në fund, fitorja e parë për prizrenasit

Dramë deri në fund, fitorja e parë për prizrenasit

Basketboll
KB Bashkimi merr fitoren e dytë radhazi në Prince Caffe Superligë, mposht KB Vëllaznimin

KB Bashkimi merr fitoren e dytë radhazi në Prince Caffe Superligë, mposht KB Vëllaznimin

Super Liga
Xhiro e dytë në Superligë me superderbi

Xhiro e dytë në Superligë me superderbi

Super Liga
Peja e nis me fitore, tregon forcën ndaj Vëllaznimit në pjesën e dytë

Peja e nis me fitore, tregon forcën ndaj Vëllaznimit në pjesën e dytë

Super Liga
Ylli kompleton katërshen gjysmëfinale

Ylli kompleton katërshen gjysmëfinale

Super Liga
Hidhet shorti për Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll

Hidhet shorti për Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Basketboll
Ylli në gjysmëfinale, kalon Vëllaznimin

Ylli në gjysmëfinale, kalon Vëllaznimin

Super Liga
Trepça pa probleme ndaj Vëllaznimit

Trepça pa probleme ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Super Liga