LAJMI I FUNDIT:

KB Trepça - femrat

45 Artikuj

Bashkimi dhe Prishtina kërkojnë finalen

Bashkimi dhe Prishtina kërkojnë finalen

Super Liga
Fillon faza e ‘play offit’ në Superligën e Femrave në basketboll

Fillon faza e ‘play offit’ në Superligën e Femrave në basketboll

Basketboll
Ka përfunduar faza e rregullt në Superligën e Femrave – 20 fitore për Bashkimin

Ka përfunduar faza e rregullt në Superligën e Femrave – 20 fitore për Bashkimin

Basketboll
Penza – Prishtina, derbi i javës në Superligën e Kosovës në basketbollin e femrave

Penza – Prishtina, derbi i javës në Superligën e Kosovës në basketbollin e femrave

Super Liga
Katër skuadra duan finalen e madhe të Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e femrave

Katër skuadra duan finalen e madhe të Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e femrave

Basketboll
Favoritët presin fitore në xhiron e 17-të

Favoritët presin fitore në xhiron e 17-të

Super Liga
Trepça dhe Prishtina marrin fitore në udhëtim

Trepça dhe Prishtina marrin fitore në udhëtim

Super Liga
Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Super Liga
Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Superligën e femrave

Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Superligën e femrave

Super Liga
Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Super Liga
Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Basketboll
Superliga e femrave nis me derbi

Superliga e femrave nis me derbi

Super Liga
Penza mposht Trepçën dhe kalon në finale

Penza mposht Trepçën dhe kalon në finale

Super Liga
Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Super Liga
Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Super Liga
Prishtina eliminon Trepçën dhe kualifikohet në finalen e Superligës së Femrave

Prishtina eliminon Trepçën dhe kualifikohet në finalen e Superligës së Femrave

Basketboll
Prishtina kundër Trepçës, Penza ndaj Bashkimit në ‘play-off’

Prishtina kundër Trepçës, Penza ndaj Bashkimit në ‘play-off’

Basketboll
Përballja mes Penzës dhe Prishtinës

Përballja mes Penzës dhe Prishtinës

Super Liga
Prishtina kalon në finale të Kupës së Kosovës

Prishtina kalon në finale të Kupës së Kosovës

Basketboll
Super sfida mes Prishtinës dhe Bashkimit

Super sfida mes Prishtinës dhe Bashkimit

Super Liga
Fitorja e 13-të për Prishtinën në Superligën e Femrave

Fitorja e 13-të për Prishtinën në Superligën e Femrave

Basketboll
Skuadrat favorite presin fitore,  sot starton java e 12-të në Superligën e femrave

Skuadrat favorite presin fitore, sot starton java e 12-të në Superligën e femrave

Super Liga
Java e 11-të në Superligën e basketbollit të femrave solli rezultate interesante

Java e 11-të në Superligën e basketbollit të femrave solli rezultate interesante

Basketboll