LAJMI I FUNDIT:

KB Teuta

26 Artikuj

Pezullohet Liga Unike, klubet nga Shqipëria tërhiqen nga gara

Pezullohet Liga Unike, klubet nga Shqipëria tërhiqen nga gara

Liga Unike
Pritet spektakël për Superkupën Mbarëkombëtare

Pritet spektakël për Superkupën Mbarëkombëtare

Basketboll
Prizreni 16 fiton ndaj Teutës dhe zë vendin e tretë në Ligën Unike

Prizreni 16 fiton ndaj Teutës dhe zë vendin e tretë në Ligën Unike

Liga Unike
Kastrati kualifikon Yllin në finale të Ligës Unike

Kastrati kualifikon Yllin në finale të Ligës Unike

Liga Unike
Është koha për spektakël në Final 4 të Ligës Unike

Është koha për spektakël në Final 4 të Ligës Unike

Liga Unike
Final Four i Ligës Unike në Pejë: Organizatorët premtojnë spektakël

Final Four i Ligës Unike në Pejë: Organizatorët premtojnë spektakël

Basketboll
Teuta fiton ndaj Tiranës dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës Unike

Teuta fiton ndaj Tiranës dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës Unike

Liga Unike
Sfidat e dyta çerekfinale në Ligën Unike

Sfidat e dyta çerekfinale në Ligën Unike

Liga Unike
Darell Davis, më i miri i ndeshjeve të para çerekfinale në Ligën Unike

Darell Davis, më i miri i ndeshjeve të para çerekfinale në Ligën Unike

Liga Unike
Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Liga Unike
Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Liga Unike
Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Basketboll
Liga Unike rikthehet me sfida interesante në xhiron e 11-të

Liga Unike rikthehet me sfida interesante në xhiron e 11-të

Basketboll
Peja triumfon përballë Teutës në Ligën Unike

Peja triumfon përballë Teutës në Ligën Unike

Liga Unike
Përballje interesante në Ligën Unike

Përballje interesante në Ligën Unike

Liga Unike
Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Super Liga
Xhiro e dytë në Ligën Unike vjen me super përballje

Xhiro e dytë në Ligën Unike vjen me super përballje

Super Liga
Liga Unike starton këtë fundjavë, këto janë përballjet e xhiros së parë

Liga Unike starton këtë fundjavë, këto janë përballjet e xhiros së parë

Super Liga
Përballje interesante në çerekfinale të Ligës Unike në basketboll

Përballje interesante në çerekfinale të Ligës Unike në basketboll

Basketboll
Rahoveci në gjysmëfinale të Final 8 të Ligës Unike pas tërheqjes së Teutës

Rahoveci në gjysmëfinale të Final 8 të Ligës Unike pas tërheqjes së Teutës

Basketboll
Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Basketboll
Teuta dështoi në finale të Ligës Ballkanike

Teuta dështoi në finale të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Bashkimi pëson nga Teuta në Ligën Ballkanike

Bashkimi pëson nga Teuta në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Bashkimi pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike, triumfon Teuta e Durrësit

Bashkimi pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike, triumfon Teuta e Durrësit

Liga Unike