LAJMI I FUNDIT:

KB Prishtina

897 Artikuj

Sigal Prishtina fiton pas dy vazhdimeve duelin klasik ndaj Trepçës

Sigal Prishtina fiton pas dy vazhdimeve duelin klasik ndaj Trepçës

Super Liga
Sigal Prishtina fiton në udhëtim te Vëllaznimi

Sigal Prishtina fiton në udhëtim te Vëllaznimi

Super Liga
Ndeshjen interesante na presin në xhiron e 10-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Ndeshjen interesante na presin në xhiron e 10-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Klubi serb largohet nga ENBL, nuk dëshiron të ndeshet me Sigal Prishtinën

Klubi serb largohet nga ENBL, nuk dëshiron të ndeshet me Sigal Prishtinën

Basketboll
Superliga vjen me super ndeshje në xhiron e nëntë, vëmendja në kryeqytet

Superliga vjen me super ndeshje në xhiron e nëntë, vëmendja në kryeqytet

Super Liga
Peja nuk di për humbje, triumfon edhe ndaj Prishtinës

Peja nuk di për humbje, triumfon edhe ndaj Prishtinës

Basketboll
Statistikat pas fazës së parë të Superligës së Kosovës në basketboll

Statistikat pas fazës së parë të Superligës së Kosovës në basketboll

Super Liga
Prishtina e fiton dramën ndaj Ponte Prizrenit

Prishtina e fiton dramën ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Xhiro e shtatë në Superligë vjen me ndeshje shumë interesante

Xhiro e shtatë në Superligë vjen me ndeshje shumë interesante

Super Liga
Pesëshja dhe lojtari më i mirë i javës në Superligën e basketbollit

Pesëshja dhe lojtari më i mirë i javës në Superligën e basketbollit

Super Liga
Prishtina fiton si mysafire e Rahovecit

Prishtina fiton si mysafire e Rahovecit

Super Liga
Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së gjashtë në Superligën e basketbollit

Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së gjashtë në Superligën e basketbollit

Super Liga
Trepça fiton derbin ndaj Prishtinës

Trepça fiton derbin ndaj Prishtinës

Super Liga
Prishtina fiton me rikthim ndaj Bashkimit

Prishtina fiton me rikthim ndaj Bashkimit

Super Liga
Sigal Prishtina është eliminuar nga FIBA Europe Cup

Sigal Prishtina është eliminuar nga FIBA Europe Cup

Eurocup - FIBA
Sigal Prishtina synon një histori suksesi në Evropë

Sigal Prishtina synon një histori suksesi në Evropë

Eurocup - FIBA
Prishtina merr fitoren e dytë, fiton si vendas ndaj Vëllaznimit

Prishtina merr fitoren e dytë, fiton si vendas ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Java e tretë në Superligë starton sot, vëmendja në derbin Peja – Ylli

Java e tretë në Superligë starton sot, vëmendja në derbin Peja – Ylli

Super Liga
Prishtina mposht kampionin në Suharekë

Prishtina mposht kampionin në Suharekë

Super Liga
Elita e basketbollit kosovar starton sot me xhiron e dytë

Elita e basketbollit kosovar starton sot me xhiron e dytë

Super Liga
Prishtina ndan rrugët me trajnerin Ekrem Memnun

Prishtina ndan rrugët me trajnerin Ekrem Memnun

Super Liga
Loja e mirë e Dardan Berishës nuk i mjafton Prishtinës, Peja fiton dramën në kryeqytet

Loja e mirë e Dardan Berishës nuk i mjafton Prishtinës, Peja fiton dramën në kryeqytet

Super Liga
Incident në ndeshjen Prishtina-Peja, pak pa u mbyllur takimi

Incident në ndeshjen Prishtina-Peja, pak pa u mbyllur takimi

Super Liga
Pritjes së gjatë i erdhi fundi, elita e basketbollit kosovar starton në sezonin e ri këtë fundjavë

Pritjes së gjatë i erdhi fundi, elita e basketbollit kosovar starton në sezonin e ri këtë fundjavë

Super Liga